2 min przeczytaj

Departament Sprawiedliwości w Południowej Dystrykcie Kalifornii ogłosił, że Jacob Burrell Campos został rozkazany na posiedzeniu w piątek w związku z zarzutami. Prokuratorzy twierdzili, że od stycznia 2015 r. Do kwietnia 2016 r. Burrell sprzedał bitcoin o wartości 750 000 USD do 900 osób w USA za pośrednictwem usługi wymiany bitcoinów.

Wygląda na to, że Burrell nie zarejestrował wymiany jako licencjonowany nadawca pieniędzy i celowo nie wdrożył środków przeciwdziałających praniu pieniędzy. W związku z tym oskarża się go o jedną liczbę nielegalnych przekazów pieniężnych i jedną liczbę prania pieniędzy.

Prokuratorzy powiedzieli, że Burrell popełnił prawie 30 przypadków międzynarodowego prania pieniędzy. Od początku 2015 r. Do lutego 2016 r. Burrell rzekomo miał przelać co najmniej 900 000 USD w 30 transakcjach ze swoich rachunków bankowych w amerykańskiej giełdzie kryptowalutnej Bitfinex w USA, aby kupić Bitcoin.

Prokuratorzy powiedzieli: "Działania Burrell'a dały gigantyczną otchłań" poprzez ramy prawne amerykańskich przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy poprzez nagabywanie i wprowadzanie do systemu bankowego w Stanach Zjednoczonych blisko miliona dolarów w nieuregulowanej gotówce. "

W przypadku, gdy Burrell zostanie skazany za jakiekolwiek pranie brudnych pieniędzy, rząd USA przepadnie "jakakolwiek własność, rzeczywista i osobista, uczestnicząca w takim przestępstwie i każda własność powiązana z taką własnością".

Handluj Bitcoinem tutaj

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-20 16:19:30

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.