Dzień Bitcoin Pizza


2 min przeczytaj

Użytkownicy Bitcoin, fanatycy, entuzjaści i inwestorzy na całym świecie świętują ósmy tak zwany "Dzień Bitcoin Pizza". Przy cenie bitcoinów w wysokości około 8 200 USD, cena jednej z legendarnych pizz zakupionych za pomocą Bitcoin w tym dniu w 2010 roku wynosi obecnie 41,4 miliona USD.

W towarzystwie wydarzeń w mediach społecznościowych, upominków z firm kryptowalutowych, a przede wszystkim dużo pizzy Wspomnienie, Bitcoin Pizza Day pamięta 22 maja 2010 r. - po raz pierwszy użytkownik Bitcoin kupił pizzę z krypto-walutą.

W tamtym czasie Bitcoin wymienił około 0,004 USD, dzięki czemu dwie pizze, Laszlo Hanyecz, zamówiły u Papa Johna za 10 000 BTC 41 USD.

"Zapłacę 10,000 bitcoinów za parę pizzy ... jak może 2 duże, więc mam trochę na następny dzień. Lubię opuścić pizzę, aby później skubać " Hanyecz napisał na Bitcointalk w 2010 r., Próbując znaleźć wsparcie dla transakcji. Znany post kontynuuje:

"Możesz sam zrobić pizzę i przynieść ją do mojego domu lub zamówić dla mnie z miejsca dostawy, ale to, czego szukam, to dostarczenie jedzenia w zamian za bitcoiny, w których ja nie" Trzeba je zamówić lub przygotować samemu, trochę jakby zamawiać "talerz śniadaniowy" w hotelu lub coś takiego, po prostu przynoszą ci coś do zjedzenia i jesteś szczęśliwy! "

Handluj teraz

UWAGA: ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE RYZYKA

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 
Tytuł:

Dzień Bitcoin Pizza

Źródło: IQ Option Broker Official Blog
Data publikacji: 2018-05-22 17:05:20

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.