4 min przeczytaj

Sieć EOS działa po udanym uruchomieniu sieci głównej! Teraz możemy spodziewać się wzrostu zainteresowania wokół tej krypty waluty obecnie wycenianej na blisko 10 USD.

 EOS

b obraz ig

Opinie różnią się od handlowca do sprzedawcy, więc może są ludzie, którzy postrzegają start Netii Głównej jako niedźwiedzi, ale ja się różnię. Przynajmniej nastąpi pewna zmienność, ale długoterminowa perspektywa jest bardzo optymistyczna. Publiczny blockchain EOSIO jest na żywo i zgodnie z Block.one deweloperzy już budują rewolucyjne dApps na nim. Z "fundamentalnego" punktu widzenia bazowy blockchain ma wartość, a sama moneta prawdopodobnie wzrośnie.

Odszyfrowanie karty technicznej

Na dziennym wykresie (na górze zdjęcia) para EOS / USD siedzi na dole z kanału Bollinger Band i pasma rozpościerają się, pokazując niezłą zmienność. Jest to byczy znak, że w połączeniu z uruchomieniem blockchain EOSIO, może wygenerować wzrost cen.

 EOS

Na wykresie ramek niższego czasu (4H, drugie zdjęcie), widzimy silną wspinaczkę, która zaczęła się około 9,00 USD. Ten poziom będzie stanowił silne wsparcie w przyszłości, ale mamy również opór około 11,60 $ na poprzednim szczycie. Jeśli ten opór zostanie zerwany, możemy spodziewać się wznoszenia do następnego uchwytu po cenie 12,90 USD, co było wcześniejszym oporem (pierwsze dotknięcie na wykresie), obrócone wsparcie i prawdopodobnie znowu opór

Strefy wsparcia: 9,00 $ (poprzedni niski) – 10,00 $ ( poziom psychologiczny)

Strefy oporu: 11,60 USD, a następnie 12,90 USD

Najprawdopodobniej scenariusz: Przerwa pierwszego oporu i przejście do następnego poziomu

Alternatywny scenariusz: ruch do momentu, aż rynek zdecyduje, czy start EOSIO będzie dobrze albo nie

Bitcoin spada, aby przetestować roczny niski poziom. Odzyskiwanie w toku

Kryptowaluta nr 1 spadła do niskiego poziomu 6 131 USD, zbliżając się do najniższego w roku na poziomie 5922 USD, ale wkrótce odzyskała 6500 USD. To może być początek silniejszej wspinaczki, ponieważ wyraźnie widzimy, że uczestnicy rynku są zainteresowani kupowaniem Bitcoina po obniżonej cenie.

 Bitcoin

Odszyfrowanie karty technicznej

Para pozostaje niedźwiedzi jak wyraźnie widzimy niższy poziom i niższy szczyt, ale jednocześnie niska cena staje się atrakcyjna dla coraz większej liczby inwestorów, a to prawdopodobnie zwiększy jej wartość. Obecnie Bitcoin krąży wokół obszaru, który wcześniej był obsługiwany (6 400 USD – 6 700 USD), a sposób, w jaki się tutaj zachowuje, określi następny krótki do średniego kierunek: ruch powyżej strefy prawdopodobnie wygeneruje przedłużony okres wzrostu, przynajmniej w kierunku niedźwiedzi linia trendu widoczna na powyższej mapie. Z drugiej strony, jeśli wspomniana strefa zmieni się w opór, prawdopodobnie zobaczymy ruch w tym roku na niskim poziomie 5 922 USD.

Strefy wsparcia: 6,131 USD (ostatnio najniższy), a następnie 5 922 USD

Strefy oporu: obecna strefa 6 400 USD – 6 700 USD

Najbardziej prawdopodobny scenariusz: mała wspinaczka, ograniczona przez niedźwiedzią linię trendu

Alternatywny scenariusz: dotknięcie poprzedniego niskiego 6,131 $

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cenowych lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-17 13:05:03

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.