4 min przeczytaj

Prezydent USA Donald Trump ogłasza 200 miliardów dolarów w nowych taryfach w przeddzień drugiego kwartału.

Obracaj strach lub wzrost zarobków, bądź sędzią

W komunikacie przesłano globalne akcje, które ukrywały się pod osłoną, ale wyprzedzenie reakcji jest najprawdopodobniej kolejną szansą na spekulację i długoterminowe transakcje.

Najnowsze wiadomości, administracja Trumpa ogłosiła 10-procentowe cło na 200 miliardów dolarów w chińskich towarach. Taryfy nie są przeznaczone do natychmiastowego wejścia w życie, istnieje proces przesłuchania / przeglądu, który ma rozpocząć się w połowie sierpnia w celu ustalenia, czy i jak zostaną wprowadzone nowe obowiązki. Chiny odpowiedziały, że USA "zastraszają" i że Chiny, będą walczyć.

Wiadomości przyciągnęły akcje od międzynarodowych potentatów przemysłowych, Boeinga i Caterpillar, po zapasy technologiczne, takie jak Nvidia, Intel i AMD, ponieważ handlowcy obawiają się, że dalsza eskalacja zahamuje globalny wzrost. Dodanie do zamieszania to twierdzenie Trumpa, że ​​sojusznicy UE / NATO nie podążają za linią. Trump bierze udział w dwudniowym szczycie NATO i już obraził przynajmniej jednego z głównych partnerów handlowych, twierdząc, że "Niemcy są całkowicie kontrolowane przez Rosję". Kurs EUR / USD spadł w wiadomościach, ale wsparcie utrzymuje się na 30-dniowym EMA.

EUR / USD

Zarobki Trump trade

To, co inwestorzy muszą nadal koncentrować, to cykl zarobkowy w drugim kwartale, który rozpoczyna się na dobre w czwartek. Raporty z dużych banków JP Morgan i Citigroup prowadzą cykl, a oczekiwania są wysokie. Oczekuje się, że sektor finansowy zwiększy zyski o ponad 25%, jakiekolwiek odchylenie od tego będzie miało daleko idący wpływ na szerszy rynek. Spadek na rynku akcji jest spowodowany wzrostem zysków, jeśli wojna handlowa wywiera wyraźny wpływ na prognozy, że rynek prawdopodobnie odnotuje znaczny spadek.

Akcje SPY S & P 500 Index Tracking Stock, dostępne do handlu na platformie IQ Option CFD, awansowały do ​​najwyższego pięciomiesięcznego poziomu we wtorek, jako rynek przygotowany do sezonu zysków. Wiadomości z wojny o wymianę handlową spowodowały, że kontrakty futures wycofały się ostro, wskazując na środowe otwarcie o blisko 20 punktów. Podczas gdy obniżenie kontraktów terminowych jest czerwoną flagą, spadek był nieznaczny w stosunku do ostatnich działań cenowych i pozostawił indeks notujący wyniki znacznie powyżej 30-dniowej średniej ceny emisyjnej.

S & P 500

30-dniowa autoryzacja EMA będzie na poziomie sprzedaży lub przerywania dla transakcji krótkoterminowych, handlując przez kilka następnych dni lub tygodni i powinna być uważnie obserwowana w drugiej połowie tego tygodnia. Przeniesienie poniżej 30-dniowej EMA będzie słabe i prawdopodobnie obniży indeks do 2690 lub mniej. Odbicie od EMA, zwłaszcza jeśli zbiega się z wysokimi zyskami z dużych banków, będzie zwyżkowało dla szerokiego rynku i prawdopodobnie doprowadzi do ponownego przetestowania najwyższych wyników.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-12 14:32:25

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.