4 min przeczytaj

Coinbase ogłosiła na swoim blogu uruchomienie funduszu indeksów kryptowalut dla dużych inwestorów. Fundusz będzie oparty na indeksie kryptowalut aktualnie notowanych na giełdzie, indeks, który ma się zmienić, ponieważ Coinbase dodaje nowe tokeny do swojego składu.

Fundusz przeznaczony jest wyłącznie dla amerykańskich akredytowanych inwestorów, ale to nie ma znaczenia dla inwestorów , każda szansa na pojawienie się nowych pieniędzy na rynku jest dobra dla krypto-waluty. Minimalna wartość inwestycji wynosi 250 000 USD, maksymalna to 20 milionów USD, co oznacza, że ​​tylko ci, którzy posiadają zainwestowane aktywa w wysokości 1 miliona USD lub mogą zarobić ponad 200 000 USD rocznie.

Indeks oparty jest na Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash i Ethereum Classic i pomaga wyjaśnić, dlaczego Coinbase dodała BCH i ETC na początku tego roku. Patrząc w przyszłość funduszu, Coinbase ogłosiła już listę niektórych tokenów ERC-20 (kryptowaluty oparte na protokole Ethereum) i oczekuje się, że zwiększy liczbę innych tokenów, które również wymienia.

dobrze, to tylko kolejna z serii podobnych ogłoszeń, które wskazują na instytucjonalny dostęp do rynku kryptowalut. Binance, kolejny znaczący dostawca usług w zakresie wymiany i portfela, ogłosił zamiar uruchomienia funduszu o wartości 1 miliarda USD i obecnie poszukuje partnerów. Huobi, z siedzibą w krypcie-strefie walutowej w Singapurze, umieścił już ETF kryptowaluty na podstawie własnego indeksu Huobi 10.

 Indeks Huobi 10

Handlowcy nie powinni pomijać znaczenia tych wydarzeń, gdy idą z ręki w parze z rosnącą akceptacją regulacyjną. Dwa (nowe wejście na rynek i akceptacja regulacyjna) będą napędzać ceny w perspektywie długoterminowej. Biorąc pod uwagę, że Bitcoin i inne główne waluty handlują w długim terminie, wydaje się, że teraz jest dobry czas na zakup. Handlowcy IQ Option mogą skorzystać z platform krypto-walutowych CFD i zdobyć tokeny OTN, gdy są w nim.

 Litecoin

Od tego czasu rynek kryptowalut jest sprzedawany w długoterminowe niskie i przejawiające oznaki wsparcia. Ethereum wzrósł o ponad 1,6% i był prowadzony przez 3% wzrost Bitcoin i 3,65% wzrost Litecoin. Litecoin odbija się od swojego długoterminowego minimum, poziom wsparcia potwierdzony przez rozbieżności w MACD i stochastyczny i powinien być wyższy. Token może słabnąć na tym poziomie w najbliższym czasie, ale perspektywa długoterminowa Cele dla oporu wynoszą około 115 USD, a także wzdłuż oporu opadającego w dół, łączącego szczyty z pierwszej połowy 2018.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cenowych lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZY

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-14 14:04:41

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.