4 min przeczytaj

Premier Theresa May ma przynieść ważne ustawodawstwo przed parlamentem Wielkiej Brytanii, które pomoże wprowadzić Brexit. Ma silną opozycję, wyniki będą miały daleko idące konsekwencje, więc wynik jest ważny dla inwestorów giełdowych, ale nie jest tak ważny jak BOE i ich decyzja o stopach procentowych.

Bank Anglii nie oczekuje podwyżek stóp, Konsensus wynosi 7-2 w opozycji, ale ich wypowiedź przesunie funta Miały jastrzębią tonację i wskazywały na gotowość do podniesienia stóp, jeśli dane to uzasadniają. Problem polega na tym, że w ostatnich miesiącach dane były słabe, Brexit wisi nad brytyjską gospodarką, a światowy handel jest bliski poważnych zakłóceń, kombinacji wydarzeń, które wykluczają potrzebę działania.

Funt spadł do nowego niskiego do dolara w czwartek handlu, ponieważ komentarze z Jerome Powell doprowadziły dolara wyżej. Szef FOMC twierdzi, że istnieje mocne argumenty za dodatkowymi podwyżkami stóp, co wskazuje na to, że amerykański bank centralny miał na myśli to, że w tym roku prawdopodobnie dojdzie do jeszcze dwóch podwyżek stóp procentowych. Wykres dzienny pokazuje parę w wyraźnym trendzie zniżkowym i wskazuje niższą wartość. Kolejny cel wsparcia jest bliski 1,30655 i można go osiągnąć w ciągu kilku tygodni.

 GBP / USD

EUR / GBP wciąż kręci się w długim okresie handlu Ten zakres może dominować w parze, dopóki Brexit nie zostanie sfinalizowany, lub końcowy, ponieważ nie wykazuje żadnych oznak zakończenia. Na wykresie dziennym wskaźniki są zgodne z handlem z ograniczeniem zakresu, oba rosną w pobliżu punktów środkowych odpowiednich zakresów i nie dają wyraźnych oznak kierunku. Wzrost w górę prawdopodobnie znajdzie opór blisko 0,8935, przesunięcie w dół prawdopodobnie znajdzie wsparcie na poziomie 0,8650. W obu przypadkach handlowcom zaleca się zanikać ruch na korzyść długoterminowego zasięgu.

 EUR / GBP wciąż kręci

GBP / JPY nadal kręci się, chociaż istnieje tendencja zniżkowa do ruchu. Ta para ma mniejszą skłonność do obniżania nastrojów faworyzujących jena i wygląda na to, że może spaść niżej.

 GBP / JPY nadal płynie

Wskaźniki są niedźwiedzi, MACD utworzyło dziś crossover, a na poparcie tego poglądu . Ryzyko to potencjalne wsparcie na poziomie 145,00 i 144,00, co może ograniczyć ruch w dół. Przerwa poniżej tych poziomów byłaby niedźwiedziowata i mogłaby zostać wywołana przez BOE, gdyby nadal wycofywali się z podwyżki stóp.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-21 07:10:42

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.