1 min przeczytaj

To Bloomberg News poinformował, że Goldman Sachs bada ofertę krypto-opiekuńczą. Wygląda na to, że gigant z Wall Street chce oferować usługi powiernicze inwestorom na rynku cyfrowych walut.

Podobno Goldman chce stworzyć papiery wartościowe, które będą trzymać w imieniu klientów jako forma ubezpieczenia od utraty pieniędzy w przypadku cyberataku w ich gospodarstwach.

Nie potwierdza się, kiedy produkt zostanie uruchomiony.

W międzyczasie Fidelity zatrudnia pracowników do budowy "pierwszego w swojej klasie" rozwiązania w zakresie opieki. Bank of New York i JPMorgan również zajmują się kryptowalucją, jak twierdzi Bloomberg.

Jeśli chodzi o Goldman, w maju zapowiadało się, że zaczną handlować produktami powiązanymi z bitcoinem.

"W odpowiedzi na zainteresowanie klientów różnymi produktami cyfrowymi zastanawiamy się, jak najlepiej im służyć w tej przestrzeni" Rzecznik Goldman Sachs powiedział.

Jeśli tak, to ogłoszenie oznacza drugi znaczący kamień milowy dla branży kryptowalut w zaledwie tydzień, w najbliższych dniach po ogłoszeniu przez Intercontinental Exchange utworzenia i uruchomienia kontrolowanej platformy zasobów cyfrowych, Bakkt, do końca 2018 roku.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-08 09:41:12

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.