3 min przeczytaj

Prezes Goldman Sachs Lloyd Blankfein mówił o swoich poglądach na krypto-walutę. Zaczął od stwierdzenia, że ​​kiedy po raz pierwszy pojawiły się telefony komórkowe, odrzucił je jako modę – chodzi o to, że bardzo się mylił. "Więc teraz mają krypto-walutę", powiedział. "I zawsze myślałem, nie mogę powiedzieć, dlaczego to powinno działać. Ale gdyby to zadziałało, z perspektywy czasu byłbym w stanie to wyjaśnić. "

Dał interesujące wyjaśnienie, dlaczego i jak krypto-waluta może trafić do głównego nurtu: " Patrzę na ewolucję pieniędzy i Mówię, że zaczynasz ze złotem jako pieniądzem, a ludzie przyjmują tylko twardą walutę i robisz złote monety " Blankfein powiedział

" W końcu dadzą ci kartkę z obietnicą, że było 5 dolarów w złocie, aby z powrotem 5 dolarów papieru, i możesz wejść i go odzyskać. Potem dali ci kawałek papieru i powiedzieli: "Jest 5 dolarów złota, ale nie możesz go wymienić" … A my wciąż to robimy dzisiaj. I widzę ten morfing. I mówię, że gdybyście mogli przejść przez to przekształcanie się – gdybyście mogli przejść przez tę pieniądz, gdzie mówią: "To jest warte tego, co jest warte, bo ja, rząd, mówię, że jest", dlaczego nie możecie mieć waluta konsensusu? "

" To nie dla mnie ", powiedział Blankfein. "Nie robię tego. Nie posiadam żadnego bitcoina. Goldman Sachs – o ile mi wiadomo, chyba że nikt mi nie powiedział – nie ma bitcoina. Ale jeśli to zadziała, mógłbym podać ci historyczną ścieżkę, dlaczego to mogło się stać. A więc nie jestem w szkole mówienia, ojej, bo to niewygodne, może dlatego, że jest nieznane, to nie może zdarzyć. To zbyt aroganckie. "

W porównaniu z opiniami, które pochodzą od wielkich nazwisk takich jak Dimon, Ray Dalio, Prince Alwaleed, Warren Buffett i Charlie Munger, wierzący bitcoin mogli zobaczyć ton Lloyda Blankfeina jako zwycięstwo.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE RYZYKA

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-20 16:09:41

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.