2 min przeczytaj

Niektórzy spekulowali, że Google próbował wynająć Buterinowi do tajnego projektu kryptowalut, ale wydawało się, że tak nie jest. Buterin tak mówi przedstawiciel Google próbował zatrudnić go na wynagrodzenie stażystyprawdopodobnie dlatego, że pasował do profilu rekrutacyjnego firmy.

W maju założyciel projektu kryptowalutowego Ethereum, Vitalik Buterin, zapytał na Twitterze, czy powinien opuścić ethereum, aby pracować dla Google. Post zawierał ofertę pracy od Google, która brzmiała: "Mam nadzieję, że dobrze sobie radzisz i cieszycie się weekendem! Google ma dla ciebie sens teraz lub w niedalekiej przyszłości. "

Po tweecie Buterina pojawiły się rosnące spekulacje, że Google może być zainteresowany rekrutacją 24-letniego założyciela do tajnego projektu kryptowalut. Nie całkiem. Podczas niedawnej imprezy w San Francisco, Buterin powiedział, że Google skontaktował się z nim, ale nie było to ważne.

"Mam nadzieję, że wszyscy zdamy sobie sprawę, że to żart. Pewna przypadkowa osoba HR z Google wysłała mi e-maila, najprawdopodobniej dlatego, że niektóre algorytmy uczenia maszynowego przeanalizowały mój GitHub i zobaczyłem, że zdobyłem wysoki wynik na międzynarodowej olimpiadzie "- powiedział Buterin. "Wygląda na to, że pasuję do planów jako świetny kandydat do wynajęcia na stażysty."

To prawda, że ​​Google płaci swoim stażystom stosunkowo dobrze, jest mało prawdopodobne, że byłaby to atrakcyjna oferta Założyciel Ethereum, którego obecna wartość netto wynosi od 100 do 200 milionów dolarów.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-19 09:43:35

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.