2 min przeczytaj

Porównując cenę bitcoina na początku 2018 r. Na początku czerwca, można powiedzieć, że cyfrowa waluta straciła sporo ze swojego blasku.

Jak wszyscy pamiętamy, w pierwszych dniach 2018 r. cena Bitcoina wzrosła powyżej 17 000 $ . Obecnie waha się powyżej 7 000 USD, a niektórzy inwestorzy oczekują, że ich wartość będzie nadal spadać. Mimo że bitcoin pozostaje największą cyfrową walutą na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej, zmagał się z rokiem 2018, by utrzymać dynamikę, którą zbudował pod koniec zeszłego roku. Zbiegając się ze spadkiem wartości bitcoiny, CNBC donosi, że Google szuka terminu "bitcoin", które spadło o 75% od stycznia .

Niekoniecznie istnieje bezpośrednia korelacja między wyszukiwaniami Google dla "bitcoin" i cena samej cyfrowej waluty, ale istnieje powód, by sądzić, że wyszukiwanie w bitcoinach jest złym sygnałem dla krypto-waluty. Współzałożyciel DataTrek Research Nicholas Colas mówi, że jego firma używa Trendów Google "do śledzenia zapytań o" bitcoin "jako pośrednika dla potencjalnych nowych nabywców", dodając, że "bitcoin potrzebuje nowej narracji, aby przywrócić globalną uwagę."

Bitcoin nie jest jedynym, który odnotowuje spadek zainteresowania wyszukiwaniem w tym roku. Ethereum spadł w częstotliwości wyszukiwania o 70%, podczas gdy marszczyć spadł o 87% .

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-06 15:24:06

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.