1 min przeczytaj

Huobi stał się największym udziałowcem firmy publicznej notowanej w Hong Kongu.

Pantronics Holdings, która jest nabytą firmą, wydała wczoraj oświadczenie Grupa Huobi dokonała transakcji, kupując udziały za pośrednictwem dwóch spółek zależnych grupy – Huobi Capital i Huobi Universal.

Z tą kwotą, Li Lin, prezes Huobi Group i kontroler dwóch spółek zależnych, obecnie posiada 66,26% Pantronics i jest faktycznie największym indywidualnym znaczącym udziałowcem.

Umowa mogłaby dać Huobiemu możliwość wejścia na giełdę w przyszłości – proces, w którym firma prywatna wchodzi na wtórny rynek finansowy, kupując znaczną liczbę akcji spółki publicznej.

Na podstawie tego komunikatu transakcje przeprowadzono po średniej cenie 2,72 USD (0,35 USD) za akcję, przy łącznej wartości blisko 70 milionów USD. Jednak liczba nabytych akcji wydaje się być mniejsza od zamierzonej przez giełdę.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
Między 74 a 89% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-31 09:31:23

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.