4 min przeczytaj

Rynek kryptowalut czeka na odbicie bitcoin, ale ta kryptowaluta nie czeka na rynek.

W narzędziu tokena jest wartość

Cały rynek kryptowalut oczekuje na powrót Bitcoina. Kiedy to nastąpi, urodzi się kolejna runda milionerów Bitcoin. Do tego czasu handlowcy drapią się w głowę, zastanawiając się, kiedy dojdzie do odbicia, a co może się stać, jeśli tak się nie stanie. Chociaż nie sądzę, że Bitcoin się zawiesza, wręcz przeciwnie, nie musisz polegać na BTC dla swojej inwestycji w kryptowaluty. Istnieje ponad tysiąc do wyboru, a niektóre, takie jak DASH, mają prawdziwą użyteczność.

DASH to Digital Cash

Narzędziem, miarą wartości ekonomicznej, jest największa krytyka sceptyków wobec krypto-waluty. Jaka jest użyteczność pewnego tokena i jak jest mierzona? W przypadku DASH narzędzie to umożliwia dostęp do prawie natychmiastowych anonimowych transakcji. Sieć jest rozwidleniem oryginalnego protokołu Bitcoin z dużą różnicą. Wykorzystuje węzły główne jako środek zapewniający płynność i zdolność mieszania systemu. Rezultat jest prosty, transakcje finansowe, które naprawdę odbywają się z prędkością światła.

Węzły główne działają jako pełny węzeł, węzeł systemu, który zapewnia wszystkie funkcje łańcucha blokowego i nie jest tylko górnikiem. Podczas gdy górnicy są ważni, nie obsługują pełnej funkcji łańcucha blokowego, gdy jest zbyt wielu górników i niewystarczająco dużo pełnych węzłów, system może zostać ugrzęziony. Węzły główne rozwiązują te problemy i są nagradzane częścią nagród górniczych, a jedynym złapaniem jest to, że muszą wystawić 1000 tokenów DASH i znaczną ilość mocy obliczeniowej do wzięcia udziału.

Katalizator dla handlowców

Katalizatorem dla handlowców jest adopcja. Sieć DASH szybko staje się standardem w transakcjach kryptowalutowych poza zwykłą wymianą wartości dostarczaną przez Bitcoin. Jest to pełna sieć płatności dla handlowców, instytucji, organizacji i osób prywatnych. Jest używany przez setki sprzedawców na całym świecie dostarczających towary i usługi, a liczba ta cały czas rośnie.

DZIARSKOŚĆ

Sam token handluje w pobliżu długoterminowego minimum i wykazuje oznaki dna. Akcje cenowe odbiły się od ostatnio ustawionego niskiego poziomu, który jest wspierany przez zwyżkowe wskazania. Zarówno MACD, jak i stochastyczny różnią się od nowych niskich i pokazujących zwyżkowe crossoverów, które sugerują wzrost cen. Od pewnego czasu opór jest krótkotrwały dla średniej kroczącej, zerwanie powyżej tego poziomu byłoby bolesne. Cel krótkoterminowy to 285,75 $, a ostatnio zepsuty poziom wsparcia, dłuższy okres to powrót do 500 $ i 750 $.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-16 11:49:03

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.