6 min przeczytaj

Ten artykuł jest listą sztuczek dostarczanych innym handlowcom przez Kyle'a Eschenroedera, byłego zawodowego spekulanta i człowieka, który był świadkiem, jak jego przyjaciel wygrał i stracił 2 000 000 $ Dzień sesyjny. Dlaczego warto uczyć się od niego? Cóż, są dwa powody. 1) W pewnym momencie swojego życia Kyle handlował z powodzeniem. 2) On nie sprzedaje ci niczego, czy to wskaźników, czy konkretnych strategii, ten człowiek po prostu dzieli się swoją wiedzą.

Według Kyle'a, jednego z jego kolegów w ciągu trzech miesięcy zamienił 30 000 $ w 2 000 000 $, by stracić wszystko dwa miesiące później wykorzystując zasady wymienione poniżej. To, czy je zastosować, czy nie, należy do Ciebie. Jednak inteligentny inwestor nigdy niechętnie uczy się od innego inwestora.

W swoim artykule Kyle omawia szczegółowo jeden z systemów transakcyjnych, z których korzystał w czasach, gdy był handlowcem. Może to być zbyt ryzykowne, aby śledzić jego strategię w stosunku do listu i dlatego: 1) został upubliczniony, a zatem zagrożony, 2) jak widać później, każdy przedsiębiorca jest zachęcany do stworzenia własnego systemu handlu.

Oto zestaw reguł, które mogą Ci pomóc w prowadzeniu handlu.

Czego nie robić

1. Najpierw naucz się, czego nie robić. Czemu? Ponieważ, gdy zabraknie pieniędzy, twoja podróż handlowa zakończy się nagle. Ostatecznie nie chcesz ryzykować prawdziwych pieniędzy, zanim wiesz, czym naprawdę jest handel, ponieważ jest to najprostszy sposób na utratę całego kapitału obrotowego.

2. Nie handluj również bez odpowiedniego systemu handlu. To może (i najprawdopodobniej) zajmie trochę czasu, aby wymyślić jeden, ale jest to warte wysiłku. Według Kyle'a wystarczy jeden miesiąc na zysk z dobrym wypłatą, aby udowodnić system. Należy jednak wziąć pod uwagę psychologiczne różnice pomiędzy handlem na demonstracjach i realnych kontach podczas dokonywania przejścia.

3. Nie handluj, gdy jesteś emocjonalny. Prawdopodobnie już to słyszałeś wcześniej. Jednak jest to prawdopodobnie najważniejsza informacja, jaką można uzyskać w handlu. Dokonujesz dobrego wyboru, zachowując spokój i opanowanie. Dokonujesz złych wyborów, gdy jesteś podekscytowany lub przestraszony. Twoje decyzje handlowe powinny pochodzić z twojego systemu transakcyjnego (liczby, reguły), a nie z twojego osądu.

Tworzenie systemu

Aby stworzyć dobry system, musisz zająć się następującymi kwestiami:

Wykroczenie. Ten punkt dotyczy czasu i sposobu otwierania umów. Innymi słowy, pod jakimi warunkami można rozważyć długą lub krótką pozycję. Pamiętaj, że twoje przeczucie nie jest oznaką zbliżającej się intratnej okazji do handlu. Powinieneś raczej używać sygnałów dostarczonych przez twój system transakcyjny.

Obrona. Ten punkt jest prawdopodobnie jeszcze ważniejszy niż poprzedni. Stop loss można wykorzystać, aby pomóc sobie w radzeniu sobie ze stratami i poprawić strategie handlowe w dłuższej perspektywie. Określa również, ile straty możesz przeznaczyć na jedno posiedzenie. Kyle mówi, że rozsądnie jest wykorzystać 1% kapitału obrotowego lub mniej.

Wskaźniki. Ile i ile wskaźników użyć. Najważniejszą zasadą tutaj jest "nie komplikuj". Prosty system z jak najmniejszymi wskaźnikami (alternatywnie, bez żadnych wskaźników) jest łatwiejszy w pracy niż skomplikowany monstrualizm.

Jeszcze jedna rzecz, której należy unikać

Są pewne rzeczy, których możesz chcieć uniknąć. W swoim artykule Kyle podkreśla, że ​​może to być szkodliwe dla handlu przy użyciu systemu handlu zagranicznego lub biuletynu. Zamiast tego zwróć się do swojej wiedzy i umiejętności.

Źródło: Jak zarobić (i stracić) $ 2,000,000 Day Trading: The System & The Story

I tak tworzysz system transakcyjny i stosujesz właściwy sposób myślenia według Kyle'a Eschenroedera. Teraz, kiedy wiesz, jak to zrobić, możesz spróbować na platformie IQ Option.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.
Zgodnie z wymogami Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), handel opcjami binarnymi i cyfrowymi jest dostępny tylko dla klientów sklasyfikowanych jako klienci profesjonalni.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-11-07 14:57:00

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.