4 minuty przeczytaj

Futures na Litecoin będą teraz notowane na giełdzie w Wielkiej Brytanii. Usługa denominowana w dolarach zostanie uruchomiona przez Crypto Facilities i rozpocznie się w piątek, 22 czerwca. Kontrakty będą notowane z tygodniowymi, miesięcznymi i kwartalnymi terminami zapadalności związanymi z ceną Litecoin notowanych na ich platformie. Giełda wymienia także kontrakty futures na Ethereum, Bitcoin i Ripple i jest oklaskiwana przez założyciela Litecoin Charlie Lee .

"Kontrakty terminowe Litecoin otworzą handel LTC z większą liczbą inwestorów instytucjonalnych. To zwiększy płynność Litecoin i ułatwi ludziom wchodzenie i wychodzenie z Litecoin. "

Crypto Facilities informuje, że wielkość kontraktu Ethereum ma wynieść 150 milionów dolarów w drugim kwartale i spodziewany jest wzrost w miarę upływu czasu. To posunięcie następuje po przełomowej deklaracji SEC, że Ethereum i Bitcoin nie są papierami wartościowymi. To ogłoszenie utorowało drogę do zawarcia kontraktów futures Ethereum w USA i może również obejmować Litecoin, ponieważ jego model biznesowy ściśle naśladuje Bitcoin.

Ceny litecoin starały się podnieść wyżej w wiadomościach, ale nie mogły przełamać ceny 99 USD bariera. Wykres godzinowy pokazuje, że monety trendują w bok w wąskim zakresie, a górny opór 99 USD. Wskaźniki osiągają poziomy wyprzedaży, więc prawdopodobne jest przesunięcie w górę zakresu. Ograniczeniem jest to, że silny ruch w górę nie jest wskazany na tym wykresie, więc ceny mogą nadal rosnąć w bok w ciągu najbliższych kilku dni.

 Wykres litecoin

Wykres dzienny jest trochę lepszy. Token przechyla się na bok i na dłuższe okresy, tworząc coś, co z łatwością może stać się niedźwiedziowskim wzorcem. Przerwa na nowe tony potwierdzi taki wzorzec i może obniżyć token do poziomu z połowy 2017 r. 50 $.

 Litecoin

Ethereum zareagowało w podobny sposób, spadając około -1% po ogłoszeniu. Ten ruch pokazuje, że istnieje pewien opór w krótkoterminowej średniej ruchomej, chociaż nie jest zbyt silny w tym momencie.

 Ethereum

Ruch powyżej średniej kroczącej byłby zwyżkowy dla Ethereum i mógłby go podjąć aby powtórzyć wyniki w zeszłym roku. Patrząc w przyszłość, jest wiele katalizatorów i ogólnie rynek kryptograficzny, więc każdy ruch w dół jest prawdopodobnym punktem wejścia dla nowych pozycji długoterminowych.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-21 16:43:39

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.