5 min przeczytaj

Bitcoin stoi w obliczu okresu, w którym pozytywna wiadomość ma go podnieść, oto trzy kolejne powody.

# 1 – Kongres USA jest przyjazny dla Bitcoin.

Nowe orzeczenie wydane przez House Ethics Committee wymaga, aby wszyscy członkowie Izby ujawnili swoje posiadane kryptowaluty. Prawodawcy są teraz zobowiązani do corocznego ujawniania wszystkich posiadanych kryptowalut tak jak każda inna inwestycja, a liczba posiadaczy jest zaskakująca. Najbardziej godne uwagi jest odkrycie od House'a, reprezentanta Boba Goodlatte'a, który twierdzi, że posiada 800 000 $ w BTC, BCC i Ethereum; trzy najlepsze kryptowaluty na dzisiejszym rynku. Goodlatte jest przewodniczącym Komitetu Izby ds. Sądownictwa. Syn Goodlatte'a, Bobby Goodlatte jr., Jest aniołem inwestującym w centralę kryptowalutową Coinbase w San Francisco. Goodlatte jr. jest także członkiem kongresowej Blockchain Caucus, grupy lobbingowej założonej w 2017 r. Kilku innych członków Kongresu, w tym senatorów Mark Warner, Randy Hultgren i Bill Huizinga, wkrótce ujawni posiadane kryptowaluty.

# 2 – Profesjonalni inwestorzy nadal odzyskują Bitcoin

Profesjonalni inwestorzy tacy jak Tom Lee nadal popierają Bitcoin. Lee, jeden z wiodących graczy Bitcoin Bulls na Wall Street, twierdzi, że światowa kryptowaluta rezerwowa z jakiegoś powodu dominuje na rynku; to najlepszy dom w trudnej okolicy. Co on ma na myśli? Oznacza on, że ze wszystkich pojawiających się technologii blockchain Bitcoin jest nadal najlepszym psem na ulicy, a fakt, że uczestnicy rynku wolą go od innych tokenów dowodzi jednej rzeczy; Bitcoin będzie poruszał się wyżej. Zwraca także uwagę, że ostatnia (2018) korekta bitcoinów, w której straciła ponad 70% wartości, jest zgodna z wcześniejszymi poprawkami, a nie niepokojącym wydarzeniem. Przy obecnym poziomie Bitcoinów (powyżej 6000 $) powrót do powtórzenia rekordowych maksimów jest bardziej prawdopodobny.

# 3 – Bitcoin ATM's Top 3500

Liczba bankomatów Bitcoin i / lub bankomatów, które zaakceptują Bitcion, przekroczyła 3500. Krajem, który szczyci się największą liczbą tych terminali są Stany Zjednoczone, a wraz z ostatnimi wiadomościami o firmie Bakkt liczba i dominacja będą rosły. Znaczenie bankomatów jest dwojakie. Pierwszym powodem jest to, że pomagają one w ułatwianiu rozszerzania wykorzystania rozwiązań walutowych opartych na blockchain, a po drugie zapewniają łatwy sposób na kupowanie kryptowalut. Liczba naprawdę godna uwagi to tempo wzrostu, które stało się wykładnicze. Według danych z Coinatmradar liczba bankomatów z certyfikatem BTC wzrosła z około 500 na koniec 2016 r. Do nieco ponad 3500 w połowie 2018 r., Co oznacza wzrost o 700% w ciągu zaledwie 18 miesięcy.

Cena Bitcoin

Cena Bitcoin jest teraz stabilizacja powyżej poziomu 7 000 USD i w kluczowej strefie wsparcia. Wskaźniki sugerują, że token jest wyprzedany, co oznacza, że ​​w najbliższym czasie spodziewany jest szybki powrót do rajdu, który może osiągnąć wyższy poziom, jeśli pojawią się pozytywne informacje. Najbardziej oczekiwaną wiadomością dla BTC jest oczekiwana informacja z SEC w połowie sierpnia na temat ostatniego wniosku o ETF BTC. Wszelkie pozytywne światło na ten temat będzie katalizatorem wyższych cen BTC.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-07 12:39:02

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.