2 min przeczytaj

Były pracownik banku, który jest teraz deweloperem, nie chce zbyt wiele mówić o swoim najnowszym projekcie. Chociaż wierzy, że jego wysiłek może pomóc ludziom żyjącym w jednym z najbardziej opresyjnych reżimów monetarnych na świecie. Potrzebuje innych, aby mu pomóc jego misja: zdobycie bitcoina w rękach wenezuelskich obywateli za pomocą masowego mobilnego zrzutu.

Nicholas Maduro

Problem? Rząd wenezuelski często aresztuje ludzi o odbiegających od siebie poglądach politycznych a nawet posunął się aż do zakazu technologii, których obywatele używali do obchodzenia cenzury. Ponadto rząd Wenezueli uruchomił już własną krypto-walutę, petro.

Wheeler chce wykorzystać bitcoin do stłumienia kryzysu gospodarczego, tak, że ciężcy ludzie mają trudności z zapłatą za konieczność (jedzenie jest tak krótkie, w rzeczywistości większość populacji traci na wadze). Chce się podzielić, że projekt nie jest już tylko ambitną ambicją nakreśloną na Medium, ale ma kilka aspektów – wspierając rosnący zespół opracowujący aplikację mobilną o nazwie Azul, która, jak ma nadzieję, do końca roku, będzie wystarczy, aby wyciągnąć miliony w darowiznach.

"Aby dać mu największe prawdopodobieństwo sukcesu, trzeba to zrobić masowo. Staramy się, aby ta misja współpracy na dużą skalę pomagała ludziom cierpiącym na tyranię finansową. "

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-28 15:45:14

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.