4 min przeczytaj

Vitalik Buterin myśli nieszablonowo, nic dziwnego. Umysł, który wprowadził Ethereum do życia, ma inny pomysł i jest dobry, jeśli działa. Buterin mówi, że wdrożenie technologii ZK-SNARKS obsługiwanej przez Zcash pomoże firmie Ethereum skalować do 500 transakcji na sekundę. Wzrost skali wciąż nie będzie rywalizował z tysiącami TPS napędzanych przez Visa lub Mastercard, ale jest to gwałtowny skok prędkości, który napędziłby Ethereum na czele rynku finansowego opartego na blockchain. Innymi słowy, obawy, że ETH stanie się przestarzałe, mogą być bezpodstawne.

ZK-SNARKS oznacza Zero-Knowledge / Zupełnie nieinteraktywny-Argument-of-Knowledge. Jest to technologia, która pozwala jednej jednostce udowodnić, że jest w posiadaniu pewnych informacji bez konieczności podawania tych informacji. Jest to protokół oparty na prywatności, który według Buterina może zostać zintegrowany z siecią Ethereum w taki sposób, że procesory transakcji mogą łączyć transakcje, a następnie masowo sprawdzać je za pomocą ZK-SNARKS.

"Istnieją dwie klasy użytkowników: (i) transactor oraz (ii) relayer. Przekaźnik wykonuje zestaw operacji z transakcji i łączy je wszystkie w transakcję i tworzy ZK-SNARK w celu udowodnienia ważności i publikuje dane ZK-SNARK i dane transakcji w wysoce skompresowanej formie do łańcucha blokowego. Przekaźnik zostaje za to wynagrodzony opłatami transakcyjnymi od podmiotów gospodarczych. "

Prawdziwą wartością tego procesu jest to, że pozwoliłoby to podmiotom i przekaźnikom na przeprowadzanie wszystkich walidacji na głównym łańcuchu blokowym bez potrzeby stosowania łańcuchów bocznych i kanałów drugiej warstwy. Oznacza to, że Ethereum może skalować się bez potrzeby Plasma lub Sharding, dwóch długotrwałych ulepszeń, nad którymi pracowali twórcy sieci. Ulepszenie w Konstantynopolu jest nadal planowane na koniec października i oczekuje się, że przyniesie 5 ważnych zmian, w tym zmniejszenie nagrody górniczej mającej na celu ograniczenie inflacji ETH.

Cena ETH spadła pomimo dobrych wieści. Token stracił ponad 15% w zeszłym tygodniu i potwierdził opór na krótkoterminowej średniej kroczącej. Ten ruch może spowodować dalszy ruch tokena w dół, ale istnieją oznaki wsparcia zarówno w MACD, jak i stochastycznym.

Vitalik Buterin

Oba wskaźniki odbiegały od ostatniego niskiego i stworzyły serię szczytów, które wykazują przynajmniej możliwość odwrócenia w najbliższym czasie. Jeśli ruch ETH / USD się zmniejszy, niższe wsparcie znajdzie się prawdopodobnie w pobliżu 185 USD. Ruch powyżej krótkoterminowej EMA byłby zwyżkowy.

Handluj tutaj

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-25 17:49:10

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.