2 min przeczytaj

Międzynarodowe lotnisko w Amsterdamie ma teraz bankomat z kryptowalutą który pozwala pasażerom przeliczyć swoje euro na bitcoiny i / lub ethereum.

Lotnisko wykazało, że ocenia popyt na dwie najbardziej znaczące kryptowaluty wśród pasażerowie. Będzie to sześciomiesięczna próba; Inicjatywa, która jest pierwszą tego rodzaju w każdym europejskim porcie lotniczym.

W szczególności, crypto ATM jest zainstalowany w hali przylotów 2, do której można również dotrzeć korytarzem do hal odlotów 1 i 2, gdzie często podróżują pasażerowie odlatujący. Tanja Dik, port lotniczy Amsterdam Schiphol, dyrektor ds. Produktów i usług konsumenckich, powiedział w oświadczeniach:

"Dzięki bankomacie Bitcoin mamy nadzieję zaoferować pasażerom użyteczną usługę, umożliwiając im łatwą wymianę" lokalnych "euro na" globalne " kryptowaluty Bitcoin i Ethereum. To może być korzystne, jeśli na przykład nie można wydać euro w swoim kraju. "

Koncepcja pozwalająca podróżującym na używanie kryptowalut takich jak bitcoin na międzynarodowych lotniskach do uniknięcia kłopotów z wysokimi opłatami za konwersję podczas waluty konwersja jest coraz bardziej widoczna wśród operatorów portów lotniczych na całym świecie .

W bardziej kompleksowym ujęciu kryptowalut, australijskie lotnisko Brisbane – trzecie lotnisko w kraju pod względem liczby pasażerów w ruchu pasażerskim – wprowadziło płatności kryptograficzne w wielu placówkach handlowych na terenie dwóch lotnisk. terminale na początku tego roku.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE RYZYKA

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-21 15:06:31

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.