5 min przeczytaj

Bitcoin podskakuje z dużym wsparciem, ale nie jest tym, który doprowadził do odbicia. Te kryptowaluty doprowadzą rynek do nowego rekordu.

Katalizatory są nazwą gry

Gdy BTC / USD odbija się od głównej strefy wsparcia i wskazuje wyższą, wygląda na to, że trwa kolejna próba odbicia. Token jest podniesiony i wskazany wyżej, ale prawdopodobnie nie będzie on liderem rynku. Podczas gdy BTC zyskuje coraz większą bazę wsparcia, tak samo są inne główne kryptowaluty i one, w przeciwieństwie do Bitcoin, mają kilka głównych katalizatorów na horyzoncie, które zapewniają dodatkowe wsparcie dla cen.

# 1 Ethereum, inteligentna kryptowaluta

Liczba jeden na mojej liście to Ethereum. Już dawno powiedziałem, że ETH jest dziś iPhone'em do modelu obrotowego BTC i przyszłości technologii blockchain. Założyciel sieci Ethereum, Vitalik Buterin, wydał kilka oświadczeń za pośrednictwem oficjalnego bloga dotyczących aktualizacji, które są luźno zaplanowane na później w tym roku. Aktualizacje te dotyczyły udostępniania, Casper i Plasmy, a wszystko to miało zwiększyć szybkość i skalowalność sieci. Jeśli spojrzeć na wykres poniżej, można zauważyć, że ETH / USD było w stanie znaleźć wsparcie znacznie powyżej długoterminowego minimum i jest wyższe. Napotyka opór na krótkoterminowej średniej kroczącej, ale gdy się zepsuje, widać wyraźną ścieżkę w górę.

 ETH / USD

# 2 Omisego idzie wyżej

Omisego jest moim drugim wyborem, a nie tylko dlatego, że jest zbudowany na protokole Ethereum ERC-20. Ten token ma ułatwić transgraniczne transakcje finansowe w Azji Południowo-Wschodniej. Został również zbudowany, aby zapoczątkować rozwiązanie skalowalności Plazmy i ma podwójny katalizator jego wydania, a także oficjalne uruchomienie sieci OMG. Stwierdzono również, że jego poparcie znacznie przewyższa długoterminowe minimalne wartości i jest wyższe. Opóźnia się do ETH / USD, ale jest gotowy do nadrobienia szybko po uruchomieniu katalizatorów. Dodatkową korzyścią dla tego handlu jest to, że wzrost wartości ETH zostanie przeniesiony na tę monetę i odwrotnie, ponieważ jeden zwiększa wartość drugiego.

 Wykres Omisego

# 3 Ripple wyrośnie wyżej na wzrost

Ripple to kolejne rozwiązanie blockchain i przetwarzania płatności następnej generacji. Jest to szybko rozwijająca się sieć z ponad 100 głównymi partnerami, którzy już korzystają z systemu. Należą do nich Credit Agricole, American Express, RBC i Santander, cztery z wiodących na świecie instytucji finansowych. Różnica między nim a innymi zdecentralizowanymi sieciami polega na tym, że główni programiści aktywnie inwestują w rozwój sieci, budując infrastrukturę znaną już jako skalowalną platformę.

 Ripple chart

Ten token ma również dnie nad długim, długotrwałym niskim poziomem, w przeciwieństwie do BTC, i jest gotowy do przejścia wyżej. Jest wspierany przez rozwój sieci i będzie katalizowany przez ten wzrost. Pierwszym celem dla oporu jest krótkoterminowa średnia krocząca w pobliżu 0,555 USD, a przerwa powyżej będzie zwyżkowa. Dłuższe terminy Spodziewam się, że ten token przetestuje poziomy 1 $ i 2 $.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE RYZYKA

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-20 08:51:33

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.