2 min przeczytaj

Założyciel Pantera Capital Management, Dan Morehead, mówi, że jest to dobry czas na zakup.

Bitcoin może osiągnął dno w tym roku Dan Morehead, założyciel Pantery Capital Management, powiedział prasie. Tak więc jest teraz dobrym czasem na zakup .

"Wszystkie kryptowaluty są teraz bardzo tanie" powiedział Morehead, który pełni funkcję CEO i dyrektora inwestycyjnego Pantery

. W sumie w tym roku liczba kryptowalut spadła o około 65%. "Teraz jest o wiele taniej kupować i uczestniczyć w rajdzie" Morehead powiedział

"Wiele instytucji zasadniczo kupuje pogłoski (o potencjalnych przepisach SEC) i sprzedaje ten fakt", powiedziany. "Zainwestuj teraz, aby za trzy, cztery, pięć miesięcy, kiedy instytucjonalni, regulowani przez jakość kuratorzy, o których słyszymy, pojawią się w Internecie, będą już mieli swoje pozycje."

Jego wskazówka dla inwestorów: Kup walutę po przekroczeniu średniej ruchomej wynoszącej 230 dni, poczekaj rok i sprzedaj. "Nawet nie myśląc o tym," powiedział Morehead, "zarabiasz średnio 239%."

Pantera Capital Management, którego Morehead założył w 2013 roku, jest jedną z pierwszych amerykańskich firm Bitcoin. Firma posiada około 35 ICO przed licytacji i około 25 płynnych walut blockchain, w tym XRP, Ethereum i Bitcoin.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZY

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-01 16:27:54

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.