1 min przeczytaj

Z silnymi zwolennikami i przeciwnikami, historia Bitcoin do tej pory. Teraz w środku interesującego wiecu, podczas gdy Digital Currency Group Barry Silbert mówi, że kupuje więcej bitcoinów, inwestor miliarder Howard Marks skazany: "Na dłuższą metę, sądzę, że nie zostanie wykazana żadna substancja".

To prawda, teraz Bitcoin odbija się o 8 400 $. To prawda, że ​​wciąż jest warta 200 miliardów dolarów mniej niż rekordowo wysoka w grudniu ubiegłego roku.

Barry Silbert uważa, że ​​bitcoin jest "… klasa aktywów, która ma zostać". "Jestem w 100% przekonany, że zdecentralizowana, nie-fiatowa forma pieniędzy zostanie tutaj".

Cena bitcoina rośnie, ale nadal wynosi około 58% z 19,783.21 USD trafił pod koniec zeszłego roku. Bitcoin został nieco odzyskany w ciągu ostatnich kilku dni; sztandarowa kryptowaluta handluje około 8400 USD. Chociaż od tego czasu kapitalizacja rynkowa lub jej wartość spadły o prawie 200 miliardów dolarów.

Ostatni ruch Bitcoina może być po części wynikiem BlackRock, który utworzył grupę roboczą w zeszłym tygodniu, aby przyjrzeć się kryptowalutom i blokom blockchain. Również, Mastercard ogłosił, że otrzymał patent, dzięki któremu klienci mogą płacić za rzeczy za pomocą kryptowaluty za pomocą karty kredytowej.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-25 09:45:14

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.