2 min przeczytaj

Drużyna piłkarska z Gibraltaru jest w centrum uwagi po wiadomościach, że zespół zostanie częściowo opłacony w krypto-walucie. Gibraltar United, który gra w pół-profesjonalnej Premier Division Gibraltaru, nawiązał współpracę Quantocoin w ramach nowej inicjatywy. Właściciel drużyny piłkarskiej, Pablo Dana, wyjaśnił, że przejście do krypto-waluty może potencjalnie zmniejszyć korupcję w branży sportowej. Zespół otrzyma zapłatę w kryptografii od przyszłego sezonu.

Gibraltar United

Gibraltar nie jest obcy promowaniu przyjęcia kryptowaluty. Oprócz wspierania przyjaznego środowiska dla innowacji blockchain, jego rząd pracował nad ramami prawnymi dla regulacji ICO. Dana wyraziła zaufanie do roli, jaką Gibraltar może odegrać w promowaniu adopcji kryptowalut, biorąc pod uwagę sposób, w jaki pomógł zmienić negatywny stosunek do zakładów:

"To było pierwsze [place that] regulowane firmy bukmacherskie sprzed 20 lat, kiedy wszyscy uważali je za okropne. Wprowadzili regulacje dotyczące przestrzegania przepisów i przeciwdziałania praniu pieniędzy i stworzyli platformę – mają inteligencję, aby zrobić to samo z kryptowalutami. "

Ponieważ kryptowaluta staje się coraz bardziej popularna w sporcie, branża może okazać się kluczowa dla krypto, ponieważ wciąż poszukuje masowej adopcji.

Handluj krypto

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-31 14:16:09

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.