Łał! Tron prowadzi do naprawy rynku z 14% wzrostem


4 min przeczytaj

Westchnienie ulgi ogarnia kryptosferę, gdy rynek zaczyna wykazywać oznaki ożywienia. Po zrzuceniu aż 40 miliardów dolarów całkowitej kapitalizacji rynkowej, kryptowaluty wydają się być w zasięgu powrotu do poziomu 400 miliardów dolarów.

Jedną z wiodących na rynku windykacji monet jest Tron (TRX), który wynosi około 14,73 % w ciągu ostatnich 24 godzin. Spadając z hossy na giełdach azjatyckich, TRX jest obecnie wyceniany na 0,082 USD z wczorajszej ceny 0,072 USD. Te zyski wypchnęły Trona do przodu w czołowej dziesiątce rankingów, pozwalając TRX na wyparcie IOTA i zajęcie 9. miejsca

TRON na Coinrate.com

Tron ma dwa ważne wydarzenia za rogiem pierwsze z których jest tylko kilka dni. 25 maja Tron wyda maszynę wirtualną TronVM. Jego maszyna wirtualna pozwoli na pełną kompatybilność z maszyną wirtualną Ethereum, co oznacza, że ​​zdecentralizowane aplikacje (DApps) zbudowane na blockchainie Ethereum będą mogły migrować do sieci Tron.

 Tweeta Foundation Tron Drugie oczekiwane wydarzenie to uruchomienie głównej sieci Trona, która oderwie ją od sieci Ethereum i przeniesie Trona na własny blok blockchain. Według opublikowanego w dniu 9 maja wpisu na blogu, główna sieć Tron, Odyssey 2.0, będzie zawierała szybsze transakcje, wysoką stabilność i brak opłat za korzystanie ze zdecentralizowanej sieci. Uruchomienie sieci człowieka Trona zaplanowano na 31 maja, za 10 dni. Biorąc pod uwagę emocje związane z nadchodzącymi wydarzeniami, możliwe jest, że w nadchodzących dniach będzie jeszcze większy impuls dla TRX.

Rynki przygotowują się do powrotu

Chociaż rynki wykazują obecnie mieszane wyniki, wszystkie wykazali zyski w ciągu ostatnich 24 godzin. Po krótkim zanurzeniu poniżej 8 000 USD w ubiegłym tygodniu Bitcoin osiągnął obecnie poziom 8 520 USD, co stanowi wzrost o 2,45%. EOS również odnotował niewielki wzrost w ciągu weekendu, osiągając 13,91 $ z 13,50 $. Ethereum jest jednym z najniższych gainerów. Z pozytywną zmianą ceny o 0,8% w ciągu ostatniego dnia, ETH wyniósł 718 USD

 Crypto Market Cap

Współzałożyciel Fundstrat Global Advisers, Tom Lee, który przewidział, że konferencja Consensus z ubiegłego tygodnia podniosłaby ceny kryptowalut, zwane niedawny spadek rynku "bardzo rozczarowujący".

W piątek Lee przyznał, że jego przewidywania dotyczące konsensusowego wiecu bitcoinowego były błędne, mówiąc, że rynek kryptografii wciąż występuje przeciwko "znacznemu oporowi i przeszkodom w tradycyjnych instytucjach finansowych". wierzy, że niektóre dobre rzeczy wyszły z konferencji, ponieważ zgromadziły wiele postaci blockchain i krypto i pomogły wzmocnić przekonania społeczności dotyczące krypto. Biorąc to pod uwagę, rynek wydaje się pozycjonować na pozytywny tydzień.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 
Tytuł:

Łał! Tron prowadzi do naprawy rynku z 14% wzrostem

Źródło: IQ Option Broker Official Blog
Data publikacji: 2018-05-21 13:41:45

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.