1 min przeczytaj

W grudniu Lasry wyraził ubolewanie z powodu nie kupowania bitcoina wcześniej, mówiąc powinien kupił krypto-walutę, kiedy kilka lat temu było 300 $.

"W miarę, jak coraz więcej rynków trafia do głównego nurtu, a wraz z rozwojem kolejnych rynków, handluje się tam, gdzie można je swobodnie wymieniać, co jest bardziej prawdopodobne", Lasry powiedział, dodając, że widzi inwestorów bitcoinów, którzy zarabiają od pięciu do dziesięciu razy więcej pieniędzy w ciągu trzech do pięciu lat.

Codzienna praca Lasry'ego polega na zarządzaniu zagrożoną firmą inwestycyjną, która pomogła w rozpoczęciu działalności, Avenue Capital Group, która zarządza aktywami o wartości około 9,6 miliarda USD. Ale powiedział, że jego inwestycje bitcoin zostały dokonane z jego osobistych pieniędzy.

Bitcoin stracił ponad połowę swojej wartości w ciągu pierwszych sześciu miesięcy tego roku. Jednak cena Bitcoin wzrosła w ciągu ostatnich 24 godzin. Lasry spodziewa się, że bitcoiny przyniosą najwięcej korzyści inwestorom ze wszystkich kryptowalut, mówiąc: "Powodem, dla którego lubię bitcoina, jest to, że wszyscy do niego przychodzą."

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-18 23:38:59

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.