Meczet w Londynie akceptuje Bitcoin


2 min przeczytaj

Londyński meczet jest gotowy, aby jako pierwszy na świecie zaakceptować darowizny bitcoinów. To jest Meczet Shacklewell Lane w Hackney, który ogłosił, że ma nadzieję zebrać co najmniej 10 000 funtów na darowizny kryptowalutowe w ciągu Ramadanu, poprzez dwie najważniejsze cyfrowe waluty (bitcoin i Ethereum).

"Staramy się przyciągać do szerszej publiczności z nowymi pieniędzmi ", mówi przewodniczący rady nadzorczej. "Jest duży w świecie muzułmańskim i stworzyliśmy platformę dla bogatszych muzułmanów poza naszą społecznością, aby wspierać i ofiarować nasz meczet."

Kilka tygodni temu zbadał Muhammad Abu-Bakar z Blossom Finance w Indonezji funkcjonalność bitcoinów w celu ustalenia, czy była zgodna z islamskimi definicjami pieniądza. Konkluzja jego badań była taka, że ​​bitcoin jest w zasadzie dopuszczalny, ponieważ jest akceptowany przez wielu różnych globalnych kupców.

Gurmit Singh, założyciel startupu Combo Innovation blockchain, pomógł meczetowi w założeniu portfela bitcoin. "Jeśli muzułmanie, którzy stanowią jedną czwartą światowej populacji, posiadają tylko 1 procent bitcoinów - lub 1,04 miliarda funtów - to 26 milionów funtów w datkach na Zakat jest należnych," powiedział pan Singh.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 
Tytuł:

Meczet w Londynie akceptuje Bitcoin

Źródło: IQ Option Broker Official Blog
Data publikacji: 2018-05-23 15:53:17

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.