Myślimy, że technologia Blockchain jest bardzo interesująca


2 min przeczytaj

Jeden z czołowych polityków Stanów Zjednoczonych zrobił pozytywne uwagi na temat Bitcoin. Prezydent St. Louis Fed James Bullard zidentyfikował pozytywne aspekty krypto-waluty, mówiąc, że krypto "ułatwia handel, który w przeciwnym razie nie miałby miejsca. Niektóre z nich są nielegalne, ale niektóre z nich pozwalają uniknąć kosztów, które w przeciwnym razie by istniały. "

Bullard, zapytany o to, czy Bitcoin stanowił zagrożenie dla dolara amerykańskiego, wyraził niepewność co do potencjalnej konkurencji, jaką mogłaby stwarzać wiodąca krypto waluta, mówiąc:" I nie myśl w tym miejscu […]. Nie wiemy, jak rozwinie się przyszłość. "

" Mój pomysł polega na tym, że obecnie toczą się liczne konkurencje walutowe ", a on dodał: " Dolar był historycznie zwycięzcą, ponieważ jest wspierany przez największą gospodarkę i stosunkowo stabilną politykę w zakresie niskiej inflacji, która będzie trudna do pokonania. Ale wielu ludzi chce go pokonać. "

Odnosząc się do blockchain, Bullard był znacznie bardziej zwyżkujący, mówiąc:" ... uważamy, że technologia blockchain jest bardzo interesująca […] chcemy być bardzo zaangażowani i rozważni, ponieważ te wpływy "

Kiedy zapytano go, czy Fed rozważa wydanie własnej kryptowaluty, powiedział:" Z pewnością możemy na to spojrzeć jako na możliwość. I są różne części Fed, które patrzą na wszelkiego rodzaju zastosowania technologii blockchain. Ale nie powiedziałbym, że w tym momencie jest jakiś plan "

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 
Tytuł:

Myślimy, że technologia Blockchain jest bardzo interesująca

Źródło: IQ Option Broker Official Blog
Data publikacji: 2018-05-15 20:08:54

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.