2 min przeczytaj

Anonimowy starszy menedżer powiedział, że giełda w USA przygotowuje się do dodania narzędzi do przewidywania ruchów cen kryptowalut do jej centrum analitycznego. Uruchomiony w zeszłym roku hub daje inwestorom lepszy sposób oceny ruchu na rynku.

Do tej pory Centrum Analytics koncentrowało się na tradycyjnych aktywach, ale dodanie cyfrowych walut wydaje się kolejnym sygnałem rosnącego zainteresowania Wall Street tym sektorem. Bill Dague, szef alternatywnych danych Nasdaq powiedział prasie, że "biorąc pod uwagę obfitość zainteresowania", eksplorują zbiory danych związane z krypto-walutą. "Mimo że Dague dodał: "Pozostaje nam zobaczyć, czy uruchomimy produkt związany z kryptografią."

Anonimowe źródło, które współpracuje z Nasdaq nad tym wysiłkiem, stwierdziło, że nowa funkcja kryptograficzna jest obecnie testowana w wersji beta. "Usługa zapewniłaby sentyment na około 500 zasobach kryptograficznych i wymaga trzypunktowego podejścia do analizy, analizowania przepływów funduszy za pośrednictwem portfeli, danych z giełd i mediów społecznościowych" – powiedział dyrektor wykonawczy.

Wiadomości przychodzą po CEO Nasdaqa, Adena Friedman, powiedział wcześniej w tym roku, że firma szukała w ofercie jakiegoś produktu futures na bitcoin. Później, w kwietniu, powiedziała, że ​​Nasdaq rozważy nawet utworzenie wymiany kryptograficznej.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-11 14:23:51

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.