1 min przeczytaj

Netflix, najpopularniejsza na świecie usługa przesyłania strumieniowego, dodała do swojej bazy klientów 7 milionów nowych klientów w ciągu zaledwie trzech miesięcy – lipca, sierpnia i września. W rezultacie akcje NFLX.O wykazały wzrost o 11% przed otwarciem rynku w dniu 17 października.

137 milionów ludzi korzysta z usług na całym świecie, 2 miliony więcej niż szacowano wcześniej. Wall Street jest pod wrażeniem najnowszego raportu o zarobkach.

"Nie wierzymy w" otwarte historie wzrostu ". Ale, cholera, NFLX jest bliski temu, co można znaleźć na dzisiejszym rynku" – powiedział Mark Mahaney, analityk RBC.

Cena akcji Netflix po najnowszym raporcie o zarobkach

Kilka znaczących domów maklerskich podniosło swoje ceny docelowe na firmę. Pomimo obniżenia ceny docelowej z 470 $ do 430 $, Goldman Sachs ostatecznie podniósł ją do 480 $. Akcje NFLX.O zostały sprzedane za 346 $ przed zamknięciem rynku. Po godzinach jego cena wzrosła do 389 USD.

Źródło: akcje Netflix przeskakują po rekordowym wzroście liczby subskrybentów

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.
Zgodnie z wymogami Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), handel opcjami binarnymi i cyfrowymi jest dostępny tylko dla klientów sklasyfikowanych jako klienci profesjonalni.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-10-17 13:08:50

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.