1 min przeczytaj

Nowy Jork szybko stał się najbardziej atrakcyjnym centrum finansowym na świecie – czytamy w sondażu w środę, gdy Wielka Brytania zdecydowała się opuścić Unię Europejską.

Nowy Jork ma teraz pierwsze miejsce, a następnie Londyn, Hongkong i Singapur w globalnym indeksie centrów finansowych Z / Yen, który plasuje 100 centrów finansowych na takich czynnikach, jak infrastruktura i dostęp do wysokiej jakości pracowników.

"Zbliżamy się do dnia wyjścia i wciąż nie wiemy, czy Londyn będzie mógł handlować ze wszystkimi innymi europejskimi centrami finansowymi" mówi Mark Yeandle, współtwórca indeksu.

"Strach przed utratą interesów w innych ośrodkach powoduje niewielki spadek, a ludzie obawiają się konkurencyjności Londynu."

Ponieważ Wielka Brytania głosowała za opuszczeniem UE, wiele z najpotężniejszych firm finansowych na świecie w Londynie zaczęło przenosić pracowników do UE. Oczekuje się, że około 5 000 ról zostanie przesuniętych lub utworzonych w UE z Londynu w marcu przyszłego roku. O tym przepowiedział szef okręgu finansowego City of London Z powodu Brexitu odejdzie od 3 500 do 12 000 miejsc pracy.

Rozpocznij handel już teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-12 16:50:50

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.