1 min przeczytaj

Departament Usług Finansowych Nowego Jorku przyznał Square licencję na wirtualną walutę, umożliwiając użytkownikom aplikacji Cash w stanie handlować bitcoinem . Gotówka ma 7 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie, jak podała firma w pierwszym kwartale 2006 r.

 Square Cash

Bitcoin niespodziewanie podniósł się w poniedziałek po tym, jak nowi użytkownicy aplikacji do płatności mobilnych "Cash" mogli handlować kryptowalutą w Nowym Jorku . Największa kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej zyskała ponad 4,5%, do 6 793 USD, najwyższego od wtorku.

Gotówka jest własnością Square i ma 7 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie . W poniedziałek Departament Usług Finansowych w Nowym Jorku przyznał Square licencję na wirtualną walutę, umożliwiając użytkownikom aplikacji gotówkowej w stanie handlować bitcoinami. Handel bitcoinami rozpoczął się dla większości użytkowników Cash pod koniec stycznia.

Dobre wiadomości, zarówno dla Bitcoin, jak i dla nowojorczyków.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-19 15:45:24

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.