Niepokoje we Włoszech to nowa szansa dla twojego handlu


4 min przeczytaj

Jedną z najlepszych technik handlu wiadomościami na rynku Forex lub jakiejkolwiek innej formy spekulacji finansowych jest kupowanie plotek i sprzedawanie wiadomości. Czemu? Ponieważ rynek będzie poruszał się w oczekiwaniu na to, co się stanie, dając szansę doświadczonym graczom na czerpanie zysków z publikacji informacji. Jeśli, i tak jest często, wiadomości nie spełniają oczekiwań, może nastąpić ogromny wzrost cen, gdy rynek dostosuje się do realiów. Jeśli z drugiej strony wiadomość przekracza oczekiwania, można oczekiwać kontynuacji obecnego trendu

Dlaczego jest to teraz ważne? Ponieważ strach przed nowym rządem Włoch powoduje, że euro wyprzedza się w sposób sprzeczny z jego podstawami Jasne, dolar rośnie wobec amerykańskiej inflacji i oczekiwań FOMC, ale dane w UE sugerują, że aktywność gospodarcza wciąż rośnie, a inflacja rośnie, a EBC będzie musiał zaangażować się w jakąś formę zaostrzenia polityki w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy

. Strach; Partie populistyczne tworzą rząd koalicyjny, by obalić obecny, centrystowski rząd. Najnowsze propozycje obniżą podatki, a jednocześnie zwiększą wydatki rządowe na rzecz analityka, który twierdzi, że zagraża ich wiarygodności kredytowej. Obniżenie ratingu kredytowego, a także postawa koalicyjna wobec UE, zagroziłoby także stabilności szerszej gospodarki UE. Włochy odpowiadają za ponad 15% PKB Unii Europejskiej, każda czcza aktywność miałaby daleko idący wpływ.

Rzeczywistość; Niemiecki PPI, opublikowany we wczesnych godzinach porannych w piątek rano, pokazuje niespodziewany wzrost cen producentów, który wzmacnia pomysł nadchodzącego działania EBC. Ceny producenta wzrosły o 0,5% w ciągu ostatniego miesiąca, gorętsze od oczekiwanego o 0,3% i znacznie gorętsze niż w poprzednich miesiącach o 0,1%. Zysk ten spowodował wzrost PPI r / r do 2,0% z 1,9% wobec oczekiwanego spadku do 1,8%. Handlowcy szukający EUR / USD powinni uważać na tę liczbę, ponieważ może to zapowiedzieć podobne dane z unijnego PPI w przyszłym tygodniu.

 EUR / USD przedłużył spadek

EUR / USD przedłużył spadek w piątek, ale nie wyznaczył nowego poziomu. Świeczka spoczęła na poziomie 1.770, zbiegając się z niskim zestawem na początku tego tygodnia. Wskaźniki są zarówno niedźwiedzi, ale wykazują rozbieżność w stosunku do niskiego wskaźnika zniżkowego rozpędu, wsparcia i możliwości odwrócenia

Euro było w stanie osiągnąć zyski w stosunku do dolara kanadyjskiego, wspomagane słabymi danymi z północnego sąsiada USA. Bazowy CPI w Kanadzie wzrósł do 1,5%, więcej niż oczekiwano 1,4%, ale wynik ten został zneutralizowany przez słabsze od oczekiwań i malejące CPI w połączeniu z słabymi wynikami sprzedaży detalicznej.

 EUR / CAD stworzył średnią zieloną świecę

EUR / CAD stworzył średniej wielkości zieloną świecę w handlu na początku piątku, podnosząc się z poziomu 1.5100 i potwierdzając czwartkowy mały młot doji . Wskaźniki zmieniają się również w zwyżkowe crossovery, co dodatkowo wskazuje na odbijanie, ale znaki nie są jeszcze mocne, więc należy zachować ostrożność.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 
Tytuł:

Niepokoje we Włoszech to nowa szansa dla twojego handlu

Źródło: IQ Option Broker Official Blog
Data publikacji: 2018-05-20 07:30:50

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.