2 min przeczytaj

Nike (NKE.N) spadł o 2,1%, ponieważ wezwanie do bojkotu giganta sportowego zyskało popularność w mediach społecznościowych po tym, jak wybrał Colin Kaepernick jako twarz do reklamy z okazji 30-lecia hasła "Just Do It".

Tymczasem Facebook (FB.O) spadł o 3% po transakcji maklerskiej MoffettNathanson zdegradował giganta mediów społecznościowych do "neutralnych" z "kupuj", powołując się na spowolnienie wzrostu przychodów.

Indeks technologii S & P. SPLRCT spadł o 0,7%, zgodnie z planem, aby odnotować największą stratę od 15 sierpnia. "Ma to więcej wspólnego z faktem, że rynki miały silny przebieg w ciągu ostatnich dwóch do trzech tygodni, a normalne jest, że ludzie tracą trochę zysków z zysku", powiedział Robert Pavlik, główny strateg inwestycyjny i starszy menedżer portfela w SlateStone Wealth LLC w Nowym Jorku.

Rozmowy między Kanadą a Stanami Zjednoczonymi o renegocjację Północnoamerykańskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (NAFTA) zakończyły się kwaśną notatką w zeszłym tygodniu, ale urzędnicy ustalili plany wznowienia rozmów w środę.

Handlowcy są jednak ostrożni we wrześniu: "Niektóre z największych ześlizgnięć mają tendencję do odbywania się we wrześniu. Chociaż gospodarka jest wciąż dość silna, a akcje są wysokie, nie oznacza to, że niektóre wahania we wrześniu nie wchodzą w grę "- powiedział Ryan Detrick, starszy strateg ds. Rynku w LPL Financial w Charlotte w Północnej Karolinie.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
Między 74 a 89% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-05 10:59:33

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.