4 min przeczytaj

Szaleństwo kryptografii zdaje się dobiegać końca, podobnie jak okres, który wydawał się nieuchronnym wiecem, który już dawno zmarł. Ponieważ rynek kryptowalut traci prawie 75% wartości od grudnia 2017 r., Główne punkty informacyjne skupiły się na uznaniu znaczenia Bitcoin i jego mniejszych partnerów jako narzędzi inwestycyjnych. Są jednak ludzie, którzy nawet w najciemniejszej godzinie przemysłu kryptowalutowego wierzą, że w bitcoinie i altcoinach pozostała jakaś para.

Sławny byk bitcoinowy Mike Novogratz uważa, że ​​światowa premiera kryptowaluty zbliża się do kolejnego okresu niezwykłego wzrostu. Według niego, okres spadku, obserwowany przez 9 miesięcy z rzędu, wkrótce zostanie zastąpiony nowonarodzonym trendem zwyżkowym.

Rynek kryptowalut stracił ¾ swojej wartości w ciągu zaledwie 9 miesięcy

Chociaż żaden ekspert nie może być w 100% dokładny i nie należy mu ufać ślepo, Michael Novogratz jest znany jako były menedżer funduszy hedgingowych, partner Goldman Sachs i człowiek, który po raz pierwszy pojawił się na liście miliarderów Forbes w 2007 roku. Śledzenie wyników na pewno zwiększa wagę jego wypowiedzi.

Szerokie zastosowanie BItcoin przez znane międzynarodowe firmy i mniejsze przedsiębiorstwa wydaje się być głównym motorem spodziewanego wzrostu cen. Oczekuje się, że w przewidywalnej przyszłości jeszcze więcej firm będzie podążać za swoim garniturem, z obawy przed zniknięciem. W rezultacie Bitcoin ma szansę stać się istotną częścią portfeli ludzi. Im wyższy popyt, tym wyższa potencjalna cena BTC.

"Starbucks i Microsoft pozwolą ci używać bitcoin. Kiedy widzisz, że coraz więcej osób jest z nim wygodnie, wydaje się, że ma wzrosnąć "- powiedział Michael.

Złoto pozostało zasobem wartości przez stulecia, jeśli nie przez tysiąclecia. Novogratz jest przekonany, że Bitcoin ma stać się zasobem wartości wcześniej czy później. Szerokie przyjęcie i zmiany instytucjonalne zawsze wydają się korzystne dla Bitcoin i reszty przemysłu kryptowalut.

Ale jakiego rodzaju rajdu możemy się spodziewać? Ile wzrośnie cena BTC? Novogratz uważa, że ​​najpopularniejszy na świecie kryptoon zacznie zyskiwać 30% do końca 2018 roku. Jednak według eksperta trend zwyżkowy będzie dominował długo po zakończeniu bieżącego roku.

Poziom wsparcia (niebieski) i cena docelowa (fioletowy) do końca 2018 r

Nie za jednym razem cena Bitcoin spadły poniżej poziomu 5777 $ od listopada 2017 r. Z tego powodu można zaobserwować silny poziom wsparcia. Jeżeli prognozy Novogratz okazałyby się nieprawdziwe, poziom wsparcia powinien być uważnie obserwowany. Gdy cena BTC przekroczy tę granicę, można potwierdzić nowy, jeszcze silniejszy trend negatywny.

Handluj tutaj

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-27 11:41:53

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.