3 min przeczytaj

Trailing Stop Loss jest często pomijaną, ale niezwykle pomocną funkcją. Jeśli chcesz poszerzyć swój zestaw narzędzi handlowych, zapoznaj się z pełnym artykułem, aby dowiedzieć się, jak korzystać z Trailing Stop Loss podczas handlu dowolnymi zasobami w dowolnym czasie. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o tej funkcji, przeczytaj ten artykuł, ponieważ prawdopodobnie sprawi, że Twoja podróż będzie bardziej zróżnicowana i zaoferuje nowe możliwości.

Jak już zapewne wiesz, klienci IQ Option mają możliwość automatycznego zamknięcia transakcji, gdy poziom cen osiągnie określony wcześniej poziom. Może być wykorzystany do osiągnięcia zysku, gdy istnieje ryzyko odwrócenia trendu. W takim przypadku przedsiębiorca będzie musiał określić kwotę "Kiedy zysk jest". Ale może również służyć do zatrzymywania strat. W takim przypadku przedsiębiorca chciałby wypełnić pole "Kiedy traci się". Zazwyczaj stosowana jest kombinacja obu metod, ponieważ pomaga ona zarządzać ryzykiem i zabierać pieniądze, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

Sprawdź pole Trailing Stop Loss, aby aktywować funkcję

Próg stop loss jest zwykle obliczany jako procent ceny otwarcia i może wynosić nawet -95% (czasami nawet mniej). Kiedy trend jest na Twoją korzyść, transakcja nie zostanie zamknięta, dopóki obecna cena nie spadnie poniżej ceny otwarcia. Trailing Stop Loss automatycznie przesunie próg utraty stopu w górę (w przypadku transakcji KUP) lub w dół (w przypadku transakcji DOWN). Innymi słowy, handel zakończy się, gdy już wygeneruje pewien poziom zysku, ale trend ma się odwrócić.

Dlatego warto go używać Trailing Stop Loss kiedy trend porusza się w wybranym kierunku, ale może w dowolnym momencie zmienić jego kierunek. Pamiętaj, że funkcja działa nawet po zamknięciu aplikacji.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.
Zgodnie z wymogami Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), handel opcjami binarnymi i cyfrowymi jest dostępny tylko dla klientów sklasyfikowanych jako klienci profesjonalni.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
73% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-12-20 13:00:04

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.