1 minuta odczytu

Bitcoin, najsłynniejsza i największa na świecie cyfrowa waluta, jest sprzedawany w większości niezmieniony we wtorek, kontynuując temat niższej zmienności dla cyfrowej waluty nr 1.

Bitcoin nie handlował poza 7.000 dolarów do 8000 dolarów zasięgu od 22 maja, które wielu uważa za dobrą oznakę dla zwiększenia przyjęcia zdecentralizowanej technologii.

"Jakiś poziom stabilności cen jest ważny" powiedział Charles Hayter, współzałożyciel CryptoCompare. "Istnieje wiele dyskusji wokół tego, czy jest to sklep wartości, czy może waluta, a niższa zmienność pomaga tym obozom."

Jedna osoba, która nie kupuje do przyjęcia bitcoin jest Jim Chanos. Przemawiając w Instytucie Nowej Myśli Ekonomicznej, człowiek, który przewidział upadek Enronu, powiedział Bitcoin jest "libertariańską fantazją" i "ostatnią rzeczą, którą chciałbym posiadać, jest bitcoin, jeśli sieć przestanie działać. "

Jeden bitcoin BTCUSD, -0,83% ostatnio zmienili ręce na 7.448,94 $, mniej niż 1,1% od poniedziałku 5 po południu Czas wschodni na giełdzie kryptowalutowej Kraken.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-06 03:53:54

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.