2 min przeczytaj

Kto potrzebuje samouczków tekstowych, gdy wszystkie (lub przynajmniej większość z nich) są dostępne jako filmy wideo? Nie wszyscy wiecie, że istnieje specjalna sekcja na platformie IQ Option dedykowanej specjalnie do samouczków wideo. Tutaj znajdziesz różnego rodzaju filmy wideo: poświęcone instrumentom handlowym, wskaźnikom, a nawet strategiom handlowym i ważnym wzorcom, które musisz znać jako trader.

Oto, jak znaleźć samouczki za pomocą aplikacji internetowej lub samodzielnej:

 • Najpierw naciśnij przycisk "Więcej", znajdujący się w lewym dolnym rogu pokoju handlowego. Następnie wybierz "Samouczki wideo" i przewiń w dół (tak, jest to długa lista).
 • Jeszcze łatwiej jest znaleźć film, który może Cię zainteresować podczas korzystania ze smartfona. Kliknij przycisk "Graj" po lewej stronie ekranu i wybierz film z kategorii. To takie proste.
 • Obejrzyj film poświęcony naszemu najnowszemu instrumentowi transakcyjnemu – Opcje walutowe:

  Naucz się korzystać najprawdopodobniej z najprostszego (ale wciąż bardzo skutecznego) wskaźnika analizy technicznej w czasie poniżej 2 minut:

  Czy wiesz, że typ wykresu może spowodować lub złamać umowę? Cóż, teraz to robisz. Obejrzyj wideo, które szczegółowo omawia temat.

  Teraz, gdy wiesz trochę więcej, nadszedł czas, aby więcej twoja nowo nabyta wiedza do testu. Lub obejrzeć jeszcze kilka samouczków wideo na platformie transakcyjnej IQ Option.

  Handluj teraz

  UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

  OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

  Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
  76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
  Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


  Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
  Data publikacji: 2018-10-04 14:49:07

  Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.