2 min przeczytaj

Tom Lee trzyma prognozę ceny Bitcoin za 25 000 $. Współzałożyciel i strateg strategów trzyma się swoich przewidywań, że Bitcoin osiągnie 25 000 $. On identyfikuje trzy kluczowe czynniki, które sprawiają, że wierzy, że cena wzrośnie w ten sposób.

Mimo że w ubiegłą środę najsłynniejsza waluta cyfrowa spadła poniżej 8 000 USD i sprzedała około 7500 USD, tracąc większość zysków, jakie osiągnęła od połowy kwietnia do początku May, Lee uważa, że ​​spadek ten jest spowodowany jedynie "typową zmiennością krypto" .

Lee powiedział, że bitcoin był "obarczany kosztem", ponieważ cena produkcji była prawie równa cenie handlowej. Według Lee, produkcja kosztowa dla produkcji BTC wyniosła w środę około 6000 USD, wciąż jest warta więcej niż koszt wydobycia.

"Myślę, że inwestorzy instytucjonalni zyskali duże zainteresowanie, a oni tak naprawdę nie przeszli do krypto jednak ponieważ wciąż istnieje pewna niepewność regulacyjna. Ale ten rodzaj ostatecznej alokacji do krypto jako klasy aktywów będzie silnym powodem, dla którego Bitcoin zbiera wieści. "

Lee zaleca, aby inwestorzy trzymali się swojej bitcoiny, " … historycznie, 10 dni obejmuje całe przedstawienie w każdym roku ceny Bitcoin. Jeśli po prostu wykupiłeś te 10 dni, Bitcoin spadł o 25 procent rocznie. Tak więc, jak wydaje się, że posiadanie Bitcoina kosztuje 8 000 $, przejście z 8000 $ do 25 000 $ nastąpi za kilka dni. "

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE RYZYKA

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-05-24 16:30:01

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.