4 minuty przeczytaj

PowerShares QQQ to jeden z wielu kontraktów CFD dostępnych na platformie IQ Option, ale uwierz mi, gdy mówię, że to całkiem specjalny atut. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego powinieneś handlować PowerShares QQQ i jak to zrobić.

Jest to indeks, który handluje jak magazyn

 PowerShares firmy Invesco Invesco PowerShares QQQ to indeks śledzenie zapasów, znany również jako ETF. Jest to jedna z dziesiątek CFD dostępnych do handlu na platformie IQ Option i jestem tutaj, aby przekazać ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym.

NASDAQ-100 to indeks najlepszych firm notowanych na NASDAQ Wymieniać się. Ponieważ wymiana jest stosunkowo nowa w porównaniu do NYSE i AMEX jest mocno nachylona w kierunku nowoczesnych firm, a to oznacza technologię. Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o indeksach NASDAQ określanych jako indeks technologiczny lub indeks ciężkich technologii, to właśnie dlatego.

Oznacza to, że dla indyjskich handlowców, NASDAQ-100 daje ekspozycję sektorowi technologii (wyższe ryzyko , większe zwroty), gdzie S & P 500 jest "szerokim" indeksem rynkowym, a Dow Jones Industrials jest indeksem blue chips (najstarszych, największych firm o największym zasięgu).

Co sprawia, że ​​PowerShares QQQ jest szczególnie atrakcyjne?

Fundusz nie ma żadnych małych zapasów kapitału, więc nie ma ekspozycji na najbardziej ryzykowne zapasy technologiczne, start-upy i długie strzały, co jest dobre dla poważnych graczy. Technologia informacyjna stanowi lwią część portfela na poziomie 61,25% z nazwami takimi jak Apple, Amazon, Microsoft, Facebook i Google w pierwszej piątce.

Dziesięć najlepszych obiektów zostało zaokrąglonych przez Akcje Google B, Netflix, Intel, Cisco i Nvidia. Nvidia, jeśli nie wiesz, jest wiodącym twórcą żetonów dla graczy, kryptowalut i centrów danych, największego obecnie rynku mikrochipów.

Konsumpcyjne uznaniowe i opieka zdrowotna stanowią kolejne 32% całego portfela, zarówno technologicznego, jak i ciężkiego sektory. Ostateczne 7% jest wypełnione przez firmy konsumenckie, przemysłowe i telekomunikacyjne.

Jak handlować PowerShares QQQ

Handel QQQ na platformie IQ Option jest łatwy.

 • Kliknij przycisk Plus, aby dodać zasób do układu wykresu i wybierz go spośród CFD.
 • Można handlować z dźwignią do x100 i ma funkcje automatycznego zamykania, aby zmniejszyć straty i osiągnąć zyski na z góry ustalonych poziomach.
   PowerShares QQQ
 • Once Zidentyfikowałeś swój punkt wejścia, wprowadź swoją wartość handlową, kierunek swojego handlu (Kup lub Sprzedaj, długi lub krótki), ustaw dźwignię i zatrzymaj się i jesteś gotowy, aby trafić Enter. Handel teraz

  UWAGA: Ten artykuł nie jest porada inwestycyjna. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

  OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

  Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


 • Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
  Data publikacji: 2018-06-15 11:44:46

  Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.