5 min czytaj

Wzory świec pojawiają się codziennie, ale nie zawsze pasują do definicji podręcznika, jest to praktyczne spojrzenie na potężne metody Rising Three.

Wskazania świecy są świetne. Dają potężny wgląd w rynek, jego kondycję i kierunek cen. Większość wzorów świecowych jest dobrze omówionych w książkach i Internecie. Problem w większości przypadków polega na tym, że wzorce używane do celów edukacyjnych są dosłownie przykładami podręczników. Chodzi mi o to, że są one doskonałe, łatwo dostrzec wersje tego, czym jest wzór, a nie to, co można znaleźć na rynku przez większość dni; trudne do odczytania wzory i / lub wzorce, które nie pasują do definicji podręcznika.

Wzorcem, który chcę dzisiaj omówić, jest Rising Three Methods . The Rising Three Methods to wzór kontynuacji często spotykany podczas rajdów rynkowych . Składa się z 5 świec, w tym dwóch długich zielonych świec i trzech małych czerwonych świec. Pierwsza świeca jest długa zielona, ​​wskazuje na silny ruch w górę na rynku. Następne trzy świece są małe i czerwone i tworzą się w ciele pierwszego. Wskazują konsolidację. Kolejna świeca to kolejna długa zielona świeca, która tworzy się w ciele pierwszego, pochłania wszystkie trzy czerwone świece i zamyka się na nowym wysokości. Oznacza to, że rajd nadal trwa i potwierdza wyższe ceny.

 Rising Three Methods

W praktyce znajdziesz trzy metody Rising Three, które wyglądają jak podręcznik, ale nie zawsze. W rzeczywistości amerykański indeks szerokiego rynku S & P 500 tworzy odmianę wzorca, który nazywam metodą Rising One. Spójrz na tabelę poniżej . Indeks śledzenia SPY S & P 500 utworzył długą zieloną świecę, małą czerwoną świecę, a następnie kolejną długą zieloną świecę, która przełamuje się na nowy poziom. Wzór ma wszystkie znamiona metody Rising Three, z wyjątkiem tego, że jest tylko jedna czerwona świeca. Różnica między tymi dwoma, wersją podręcznika i tą, jest niewielka. Oba wskazują na kontynuację.

 SPY Indeks zapasów S & P 500 tworzy długotrwałą zieloną świecę

Więc teraz, gdy zidentyfikowano wzór, jak go wymieniasz? Możesz wskoczyć do takiego handlu, gdy tylko sygnał potwierdzi, z rozsądną szansą na zyski. Kluczem jest utrzymanie celów oporu i zaplanowanie poziomów zysku na podstawie wzorców Rising Three Methods i rajdu, który do nich prowadzi. W tym przypadku bazowy indeks, S & P 500, zebrał 100 punktów od niskiego do wysokiego wzoru. Jeśli wystrzelisz 100 punktów z wysokości wzoru, otrzymasz cel o wartości 2 880 i najwyższy poziom wszechczasów.

 i P 500, zebrano 100 punktów od najniższego do najwyższego wzorca [19659003] Zastrzeżenie to potencjalny poziom oporu na 2.800. Bardziej ostrożni handlowcy mogą czekać, aż ten poziom oporu pęknie przed wejściem do handlu. W takim przypadku handel można wprowadzić, gdy opór ulegnie zerwaniu lub gdy ceny wycofają się, aby ponownie sprawdzić ten poziom (opór) dla nowego wsparcia po wystąpieniu przerwy.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-11 14:58:14

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.