Ripple nazwane najpopularniejszą inwestycją Crypto


4 min przeczytaj

Nowy raport opublikowany przez firmę handlującą wieloma aktywami eToro oferuje interesujące spojrzenie na ludzi nurkujących w krypto oraz na to, które kryptowaluty cieszą się największą uwagą. Analizując dane z marca 2017 r. Do lutego 2018 r., eToro uznało, że Ripple jest najbardziej popularną i opłacalną inwestycją wśród 10 największych monet według wartości rynkowej

Kto inwestuje w krypto?

Raport EToro analizował publiczne profile krypto inwestorów w zależności od wieku, płci i sektora pracy. Okazało się, że ponad 80% handlowców ma niewielkie doświadczenie inwestycyjne, a 7,38% to osoby z zaawansowanym doświadczeniem inwestycyjnym. W raporcie ujawniono dużą rozbieżność płci, przy czym zaledwie 8,5% inwestorów to kobiety, a 91,5% to mężczyźni. Jeśli chodzi o sektor pracy, większość handlowców zajmuje się usługami IT / komputerowymi, sprzedażą lub marketingiem, czy też studentami

Być może najciekawszym odkryciem były popularne inwestycje kryptograficzne według grupy wiekowej. Ripple (XRP) umieszczony jako pierwszy we wszystkich przedziałach wiekowych, a następnie odpowiednio Bitcoin i Ethereum na drugim i trzecim miejscu.

Statystyki dzięki uprzejmości eToro

Przy średniej rentowności 8%, XRP również plasuje się najbardziej dochodowa moneta. Drugie miejsce zajmuje Ethereum (6%), a następnie Litecoin (3%). Choć te spostrzeżenia odnoszą się tylko do profili inwestorów na platformie eToro, to jednak dają wyobrażenie o aktualnych danych demograficznych w krypto.

Niedźwiedzie przejmują rynek

XRP widział trudny miesiąc. Po rozpoczęciu maja z ceną handlową powyżej 0,80 USD, XRP walczyło o utrzymanie zysków i obecnie wynosi 0,67 USD. XRP spadł prawie o 9% w ciągu ostatniego tygodnia, a obroty handlowe spadły o 22% w ciągu ostatnich 24 godzin. Pomimo zgłaszania sukcesów w akceptacji akceptanta, XRP nie działa tak dobrze, jak się spodziewano. Jeśli jednak XRP uda się przełamać 0,70 USD, może osiągnąć najwyższe wartości 0,75 USD i 0,80 USD.

Dane rynkowe XRP według Coinrate.com

XRP nie jest jedyną osobą, która odczuwa tendencję spadkową. Fala niedźwiedzi jest dziś odczuwalna na całym rynku kryptografii. Mimo wczorajszego wczorajszego początku ożywienia na rynku większość kryptowalut jest teraz na minusie. Analitycy spekulują, że kolejny byk zacznie się pojawiać po raz kolejny na rynek wejdą inwestorzy instytucjonalni. Chociaż

ere nie mówi dokładnie, kiedy to się stanie, wielu uważa, że ​​nastąpi to wkrótce, biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie Wall Street crypto tradingiem. Jeśli tak jest, dzień niedźwiedzi taki jak ten zapewnia doskonałą okazję do zakupu kąpieli.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 
Tytuł:

Ripple nazwane najpopularniejszą inwestycją Crypto

Źródło: IQ Option Broker Official Blog
Data publikacji: 2018-05-22 13:09:45

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.