4 minuty odczytu

Bitcoin pozostał stosunkowo ograniczony przez cały weekend, bez dużej ilości ruchu. Zwykle okresy niskiej zmienności, takiej jak ta, zwykle następują po silnym ruchu, ale trudno przewidzieć kierunek.

 Bitcoin

Wielki obraz

Francja robi kolejny krok w kierunku przyjęcia kryptografii na dużą skalę, tworząc pierwszy Blockchain Startup Accelerator, zwany Chain Accelerator . Ma siedzibę w Paryżu, a jego głównym celem jest oferowanie pomocy nowym firmom blockchain . Za projektem kryje się mnóstwo rozpoznawalnych nazw, więc ogólnie rzecz biorąc, jest to bolesne dla Bitcoinów i kryptowalut, ale nie spodziewam się od razu zobaczyć wielkich skoków

Odszyfrowanie karty technicznej

 Bitcoin

Jak wspomniano wcześniej Bitcoin utknął w zakresie z dolnym na 6,131 $ i górą około 6,550 $, a następnie kolejny opór na 6 700 $ i niedźwiedzią linię trendu. To dość dużo oporu do pokonania, a trend jest bessy w perspektywie średnioterminowej, więc zasada mówi, że zobaczymy kolejną kroplę. Jednak trendy mogą się zmieniać w jednej chwili, szczególnie w niestabilnym świecie krypto, więc najlepszym wyborem byłoby oczekiwanie na przerwę w zakresie, o którym wspomniano wcześniej. Przy tak dużej zmienności i wolumenie ruch może się zdarzyć w dowolnej chwili.

Strefy wsparcia : 6,330 USD, a następnie 6,131 USD

Strefy oporu : 6,550 USD i 6 700 USD

Prawdopodobny scenariusz : niepewna cena działania do czasu wyraźnego zerwania albo wsparcia lub oporu

Dobre wieści nie zawsze oznaczają wyższe ceny

Pomimo dobrych wiadomości związanych z wprowadzeniem publicznego blockchain EOSIO, para wciąż utrzymuje się na poziomie 10,00 $. Nie oznacza to, że wspinaczka nie nastąpi, ale na razie rynek wciąż niechętnie angażuje się w tę monetę

 EOS

Odszyfrowanie karty technicznej

Po wielkiej huśtawce znanej w ubiegłym tygodniu, para pokazała długą nikczemną świecę doji, co jest oznaką niezdecydowania lub odrzucenia. W tym przypadku było to drugie (odrzucenie), a presja spadkowa zanikła, gdy wyprzedziła ją fala sprzedaży.

Teraz wydaje się, że dno kształtuje się na poziomie 10,12 USD, więc wkrótce możemy zauważyć, że pchnięcie jest wyższe w kierunku początkowego odrzucenia. miało miejsce (11,65 $). Pomimo niedawnego spadku prognozy są nadal optymistyczne i oczekuję wznoszenia. Indeks Względnej Wytrzymałości wspiera taki pogląd, podnosząc się po dotyku jego poziomu 30 (co oznacza wyprzedanie). Jeśli odbicie będzie kontynuowane, pierwszy cel osiągnie poziom 11,00 $ jako poziom psychologiczny, a następnie 11,65 $ jako opór techniczny.

Strefy wsparcia : niewielkie poparcie przy 10,10 $, a następnie najniższa 9,09 $

Strefy oporu ]: 10,80 USD, następnie 11,00 USD i 11,65 USD

Najprawdopodobniej scenariusz : wspiąć się na opór, a następnie przełamać

Alternatywny scenariusz : waluta cenowa z tendencją niedźwiedziową

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE RYZYKA

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

   


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-19 09:57:27

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.