3 min przeczytaj

Cały kompleks kryptowaluty jest w ruchu. Rynek jest wspierany przez zalew dobrych wiadomości, które wskazują tylko na jedną rzecz; rosnącą globalną akceptację zasobów opartych na blockchain. Ta akceptacja jest napędzana przez świadomość, głębsze zrozumienie wśród populacji świata, popyt i akceptację regulatorów. Podczas gdy możemy być pewni, że zmienność będzie się utrzymywać, wydaje się, że blokuje się także blokowanie.

Bitcoin jest obecnie notowany blisko 7 700 USD i rośnie przeciwko kluczowemu celowi oporu. Celem jest długoterminowa linia trendu spadkowego, która obowiązuje od początku lutego. Żeton wygląda na zwyżkujący, ale musi przekroczyć linię trendu dla pozycji zwyżkujących, ponieważ istnieje ryzyko odwrócenia. Wskaźniki są bardzo optymistyczne i sugerują, że możliwe jest przełamanie linii trendu. Przyspieszenie oznaczałoby odwrócenie nastrojów na rynku i zakończenie korekty w 2018 r., Co może doprowadzić do długoterminowych zysków. W krótkim okresie możliwy jest ruch nawet do 10 000 $ po zerwaniu oporu.

Wykres BTC

W międzyczasie podstawowy tok rozumowania, czyli protokół ERC-20, wzrósł o ponad 100% z ostatniego niskiego poziomu, a BTC / USD tylko o 32%. I to nie liczy się z faktem, że BAT / USD dna są dużo wyższe niż BTC w stosunku do korekty rynkowej w 2018 roku. Moneta zasila sieć BRAVE, anonimową przeglądarkę internetową opartą na blockchain, która płaci swoim użytkownikom za wyświetlanie reklam. Moneta właśnie wystrzeliła, aby ustawić nowy poziom i stworzyć strasznie długą świecę przy dużej głośności. W chwili pisania tego moneta odreagowała swoją intradayową wysokość, ale wskazania są bardzo optymistyczne i istnieje wiele pozytywnych katalizatorów napędzających jej wydajność.

Ethereum, wiodąca na świecie platforma dla inteligentnych kontraktów i technologii DApp (aplikacje zdecentralizowane), również rośnie. Ten znak pozostaje w tyle zarówno w przypadku BTC, jak i BAT, ale wkrótce ma szansę na duże zyski.

Tabela Ethereum

Wynosi on około 17% z ostatnich niskich i 32% z długoterminowych niskich poziomów i ma do czynienia z kilkoma pozytywnymi katalizatorami, w tym z wdrażaniem udostępniania i plazmy. Moneta stoi obecnie w obliczu oporu na krótkookresowej średniej kroczącej, a przerwa powyżej tego będzie zwyżkowa z celami na 600 USD i 700 USD.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-23 15:29:26

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.