2 min przeczytaj

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) oświadczyła, że ​​dokona przeglądu ostatnich decyzji o odrzuceniu dziewięciu ETF bitcoinów wydanych w środę.

Pracownicy SEC odrzucili wczoraj propozycje od trzech firm: Proshares, GraniteShares i Direxion. Ale teraz, zgodnie z listami, wyżsi urzędnicy SEC dokonają przeglądu zamówień, chociaż nie jest jasne, w którym momencie ta recenzja się odbędzie.

Sekretarz SEC, Brent Fields, napisał w liście skierowanym do starszego doradcy NYSE Group, Davida De Gregorio, który powiedział: "Ten list ma Cię powiadomić, że zgodnie z Regułą 43 I Regulaminu Komisji, 17 CFR 20 I .43 1 , Komisja dokona przeglądu delegowanych działań. Zgodnie z zasadą 431 (e) postanowienie z 22 sierpnia zostaje zawieszone do czasu, gdy Komisja nie postanowi inaczej. "

"Biuro Sekretarza powiadomi Cię o wszelkich stosownych działaniach podjętych przez Komisję". Wiadomość została ogłoszona przez komisarz Hester Peirce, która w szczególności sprzeciwiła się decyzji z zeszłego miesiąca, kiedy to SEC zestrzeliła proponowaną ETF bitcoina.

W kolejnym tweecie Peirce wyjaśnił następujące kroki: "Komisja deleguje niektóre zadania swoim pracownikom. Kiedy personel działa w takich przypadkach, działa w imieniu Komisji. Komisja może dokonać przeglądu działań personelu, tak jak to się teraz stanie ".

Handluj tutaj

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-25 17:50:33

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.