1 min przeczytaj

Bitcoin spadł poniżej 8 000 $ zaraz po tym, jak SEC zlikwidował inicjatywę. Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) zdecydowała się odrzucić drugi fundusz wymiany walut Bitcoin Exchange (ETF) zaproponowany przez Tylera i Camerona Winklevossa.

Bitcoin cieszył się interesującymi zyskami w mniej więcej ostatnim miesiącu. Nawet po przejściowym spadku w dniu dzisiejszym i spadku do śródrocznego minimum nieco powyżej 7,900 USD, waluta cyfrowa wzrosła o ponad 35% w porównaniu z ostatnim spadkiem o wartości 5 875,43 USD w zeszłym miesiącu.

Kilka dni temu Mati Greenspan powiedział: "Rynek ETF jest ogromny." "Może potencjalnie otworzyć rynek na świat nowych, dobrze finansowanych nabywców". Nie tylko on, ale i kilku obserwatorów rynku wskazało, że antycypacja wokół Zaproponowany przez Winklevoss ETF miał znaczący wpływ na ostatnie zyski Bitcoina.

Jest jeszcze inna aplikacja ETF bitcoin, która jest nadal aktywna: VanEck SolidX Bitcoin Trust. SEC nie komentował tej aplikacji. Zgodnie z zasadami Dodda Franka agencja musi podjąć działania w ciągu 45 dni od opublikowania tej propozycji, to znaczy 16 sierpnia.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-27 11:17:56

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.