2 minuty przeczytaj

10 miesięcy usuniętych z pracy głównego stratega do prezydenta Trumpa, Stephen K. Bannon zakłada teraz, że Bitcoin i inne kryptowaluty mogą zakłócać bankowość tak, jak Pan Trump zakłócił amerykańską politykę

Bannon nie ujawnił zbyt wiele o swoich planach kryptowalutowych – ponieważ obawia się, że kontrowersje związane z jego nazwiskiem mogą mieć zły wpływ na nowe projekty.

 Steve Bannon On odbył prywatne spotkania z inwestorami kryptowalutowymi i funduszami hedgingowymi, gdzie omawiał pracę nad tzw. ofertą monet początkowych poprzez swoją działalność inwestycyjną, Bannon & Company . Podczas pierwszego wywiadu na ten temat powiedział, że ma "dobry udział" w Bitcoin.

Praca, którą pan Bannon wykonuje w wirtualnej rzeczywistości walutowej, wciąż znajduje się na wczesnym etapie. Chociaż wyraził zainteresowanie pomaganiem przedsiębiorcom, a nawet krajom, które chcą tworzyć własne kryptowaluty – generalnie poza Stanami Zjednoczonymi.

Nie jest to szokujące miejsce na ponowne pojawienie się pana Bannona. Kryptowaluty mają wiele cech, które doprowadziły go do polityki Tea Party: łamią stare zasady, istnieją na obrzeżach i stanowią wyzwanie dla potężnych postaci i instytucji, które długo nazywały strzały.

"To destrukcyjny populizm – powiedział pan Bannon w wywiadzie w swojej kamienicy Capitol Hill w Waszyngtonie. "Odzyskuje kontrolę od władz centralnych. To rewolucyjne . "

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZY

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-14 17:00:44

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.