4 minuty przeczytaj

Para politycznych wydarzeń wywołała kapitulację w jednej walucie. We Włoszech nieudana koalicja opuściła kraj bez rządu, podczas gdy w Hiszpanii głosowanie nad wotum zaufania stanowi także pole dla zmian politycznych. W weekend zapoczątkowała się koalicja między lewicowymi i prawicowymi włoskimi ekstremistami, które załamały się, gdy zawirowania nad tym, kto będzie rządzić krajem, podzieliły strony. Wiadomość ta wywołała powołanie tymczasowego premiera, Carla Cottarelli, którego zadaniem byłoby przywrócenie ładu politycznego.

Obawia się teraz, że nowe wybory mogą przekonać wyborców w taki czy inny sposób. Ekstremistyczny rząd w Rzymie doprowadziłby do bardziej drastycznych zmian w kraju i możliwości osłabienia ekonomicznego zdrowia w UE. Następnym krokiem jest nowa runda sondażów, aby zobaczyć, w jaki sposób populacja jest pochylona.

EUR / USD mocno spadły w wiadomościach, spada poniżej wsparcia celów, aby trafić nowy rok niski. Para przeniosła się na poziom 1.5100, gdzie spotkała się z obsługą w handlu we wtorek. Para podskoczyła i utworzyła świecę z długim, niższym cieniem, chociaż wsparcie nie zostanie potwierdzone do czasu, gdy następna świeca się uformuje. Wskaźniki są słabe, ale z pewnymi zastrzeżeniami. Pierwszym z nich jest to, że MACD jest bardzo rozbieżne od wiadomości nisko, drugi to to, że stochastyczny% K jest powyżej linii% D, mimo że oba poruszają się niżej, z których oba są oznakami wsparcia i potencjału do odwrócenia. Jeśli para się odskoczy, opór spodziewany jest na poziomie 1,6750.

 EUR / USD

Wspólna waluta spadła w stosunku do funta, ale wsparcie również zostało spełnione. Świeca powstająca we wczesnym wtorkowym obrocie jest średniej wielkości z długim niższym cieniem, zgodnym ze wsparciem w dolnej części zakresu transakcji. Wskaźniki są zarówno słabe, jak i niższe, więc wsparcie prawdopodobnie zostanie ponownie przetestowane. Kryterium jest to, że obaj wykazują oznaki wsparcia, które mogą utrzymać handel w dłuższej perspektywie. Wsparcie jest bliskie 0,8700, przerwa poniżej może spaść do 0.8600.

 EUR / GBP

EUR / JPY spadł również do jednego roku na niskim poziomie, tworząc długą zieloną świecę z długim, niższym cieniem wskazującym na potencjalne wsparcie. To wsparcie wynosi 126,12 lub mniej, zgodnie z punktem środkowym długiej zielonej świecy, która uformowała się podczas przesuwania się pary w górę do ostatnich szczytów.

 EUR / JPY

Wskaźniki są oba są słabe, zgodne ze spadkiem cen, ale nie są również silne i istnieją pewne oznaki, że poparcie można znaleźć na tym poziomie lub w jego pobliżu

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-05-30 06:56:59

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.