2 min przeczytaj

Opcja IQ jest pełna funkcji, ale wciąż istnieją sposoby na ulepszenie platformy transakcyjnej. Dzięki nowej funkcji o nazwie "Szablony" możesz teraz zgrupować wszystkie swoje ulubione wskaźniki i zastosować je do dowolnego instrumentu za pomocą kilku kliknięć. Oto jak skonfigurować szablon i użyć go w handlu.

Po pierwsze, możesz wybrać wskaźniki, które chcesz uwzględnić w szablonie z listy dostępnych wskaźników. Te ostatnie można znaleźć po prawej stronie ekranu.

Załóżmy, że jesteś wielkim fanem Awesome Oscillator, Bollinger Bands i MACD i chcesz używać wszystkich trzech w tym samym czasie. Teraz musisz wybrać każdy indykator indywidualnie i ustawić go zgodnie z własnymi upodobaniami. Gdy wszystko jest gotowe, kliknij przycisk "Zapisz szablon wskaźnika", który można znaleźć na tej samej karcie.

Wpisz żądaną nazwę szablonu i kliknij "Zapisz".

Wszystkie zapisane szablony można znaleźć na karcie "Szablony". Teraz możesz zastosować wszystkie swoje ulubione wskaźniki do dowolnego zasobu za pomocą kilku kliknięć.

Warto wspomnieć, że można utworzyć kilka szablonów. Powiedzmy, jeden na instrument lub jeden na ramy czasowe. Twój wybór będzie zależał od twoich osobistych preferencji i stylu handlu. Teraz, gdy wiesz, o co chodzi w Tematach, możesz przejść do platformy i spróbować.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.
Zgodnie z wymogami Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), handel opcjami binarnymi i cyfrowymi jest dostępny tylko dla klientów sklasyfikowanych jako klienci profesjonalni.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-10-23 14:48:08

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.