1 min przeczytaj

Tajlandzkie władze zatrzymały aktora Jiratpisit "Boom" Jaravijit w rzekomym oszustwie kryptowalutowym o wartości 24 milionów dolarów.

Jiratpisit jest jednym z siedmiu podejrzanych. 26 lipca sąd karny wydał nakaz aresztowania w związku ze skargą fińskiego mężczyzny, który oszukał cudzoziemców w celu zainwestowania 797 milionów brytów (prawie 24 miliony dolarów) w kryptowaluty.

Jiratpisit

Jiratpisit został zatrzymany pod zarzutem prania brudnych pieniędzy, chociaż zaprzecza wszystkiemu.

Cykorki obiecały kupić udziały w firmach, które zainwestowały w kryptowalutę Dragon Coin. Inwestorzy nie otrzymywali dywidendy od ich rzekomej inwestycji lub zaproszenia na zgromadzenie akcjonariuszy. Wydział ds. Zwalczania Przestępstw stwierdza, że ​​przestępcy wycofali BTC ze swoich e-portfeli, a następnie zamienili je na baht.

Przypadkowo, w tym tygodniu, południowokoreańska policja dokonała nalotu na biuro Shinil Group, którego domniemany kryptoszyk obiecał inwestorom łupy rosyjskiego okrętu Dmitrii Donskoi, które zatonął 113 lat temu.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-11 18:09:54

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.