2 min przeczytaj

Ostatni kwartał był rollercoasterem dla najcenniejszego producenta samochodów w Stanach Zjednoczonych. Tesla osiągnęła imponujące wyniki pod koniec kwartału, dostarczając 83 500 pojazdów w okresie 3 miesięcy. Cena akcji TSLA ostatecznie odbiła po gwałtownym, ale katastrofalnym okresie amortyzacji. Tesla jest teraz sprzedawana po cenie 301 USD za akcję. W ciągu ostatnich 3 miesięcy firma handlowała między 379 a 263 USD.

Zaledwie trzy miesiące temu firma zmaga się z produkcją 5000 modeli 3 na tydzień. W lipcu, sierpniu i wrześniu wyprodukowano ponad 53 000 pojazdów.

Cena akcji TSLA w ciągu 3 miesięcy

Elon Musk nie będzie już prezesem spółki zgodnie z umową, którą osiągnął z SEC po oskarżeniach o manipulację ceną.

"Jesteśmy bardzo bliscy osiągnięcia rentowności i udowodnienia, że ​​naisayers się mylą, ale, aby być pewnym, musimy naprawdę dobrze wykonać jutro (niedziela). Jeśli jutro wyjdziemy na całość, osiągniemy epickie zwycięstwo ponad wszelkie oczekiwania ", powiedział Elon Musk w swoim przesłaniu dla pracowników firmy.

Ale czy Tesla, firma, która zgłosiła tylko 2 dochodowe miesiące w ciągu 10 lat, wystarczy, aby zrównoważyć? W chwili obecnej firma zgromadziła 6 miliardów dolarów strat i na pewno wygeneruje więcej w dającej się przewidzieć przyszłości.

Źródło: Tesla uspokaja lęki z silnymi numerami sprzedaży

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-10-03 14:47:10

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.