2 min przeczytaj

Według Thomasa Lee, szefa badań Fundstrat, niedawny spadek ceny bitcoinów jest prawdopodobnie wynikiem wygaśnięcia kontraktów terminowych na bitcoin.

Lee wyjaśnił, że "słabość w jelitach" w Bitcoin , która spadła w górę o 20% wcześniej w tym tygodniu, jest wynikiem wygasania kontraktów futures. Lee powiedział, że "znacząca zmienność" jest jednym z sześciu wygaśnięć Bitcoin, które miały miejsce od czasu, gdy CBOE wprowadził swoje kontrakty terminowe w grudniu 2017 r.

"Bitcoin widzi dramatyczne zmiany cen wokół terminów wygaśnięcia kontraktów CBOE … Dokonaliśmy kompilacji niektórych danych i rzeczywiście wydaje się być prawdziwy. "

 Thomas Lee Według niego, Bitcoin zwykle widzi spadek o około 18% w ciągu 10 dni przed wygaśnięciem kontraktów terminowych, a ceny na ogół odzyskują po sześciu dniach . Lee powiedział, że jeśli trader ma długą historię Bitcoin i krótkich kontraktów futures, posiadacze mogą sprzedawać duże akcje BTC po średniej ważonej wolumenu cenie, ponieważ kontrakty zbliżają się do wygasania.

Lee zwrócił również uwagę na niewielką kwotę inwestycji na rynkach krypto rok, twierdząc, że w tym roku będzie więcej podaży netto w związku z ofertą monet początkowych (ICO), nagrodami górniczymi i podatkami od zysków kapitałowych.

Niedawno amerykańska Komisja Handlu Towarami Towarowymi (CFTC) uruchomiła sondę na cztery główne giełdy krypto Bitstamp, Coinbase, itBit i Kraken, które dostarczają dane dla CME Group, która rozpoczęła handel futures na Bitcoin w grudniu 2017 r.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE RYZYKA

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-15 21:02:18

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.